Skip to content

Guntars Račs un “Saldās sejas” izziņo “Reiz Ziemassvētkos 2” papildkoncertus!

Pērn, atzīmējot dzejoļu un dziesmu grāmatas “Reiz Ziemassvētkos” izdošanu, mūziķis un dzejnieks Guntars Račs izveidoja īpašu koncertprogrammu, ar kuru veiksmīgi uzstājās Latvijas lielākajās koncertzālēs. Klausītāju atsaucība bija tik liela, ka šogad nolemts to pārvērst par tradīciju, tāpēc ir sagatavota jauna koncertprogramma “Reiz Ziemassvētkos 2”. Koncerti vēl netika īpaši izziņoti, bet interese par to jau tagad ir bijusi tik liela, ka vienlaicīgi ar koncertu izziņošanu, tiek izziņoti arī papildkoncerti Cēsīs (15.12) un Liepājā (22.12).

Šogad koncertos bez grupas “Saldās sejas” uzstāsies arī bērnu popgrupa “Dzeguzīte”, Liepājas rokeris Ivo Fomins, dziedātāji Mārtiņš Ruskis un vēl pavisam jaunie talanti Kristena Cīrule un Ardis Avotiņš. Dziedās arī grupas “Saldās sejas” dalībnieki – Katrīna Bindere, Tomass Kleins un Jānis Narkevics Jr.  Koncertu vadīs, bungas spēlēs, dzejoļus skaitīs un dziesmas dziedās arī Račs pats.

Koncerta pirmajā daļā klausītājiem tiks piedāvāta Raimonda Paula un Guntara Rača Ziemassvētku dziesmu programma. Tajā iekļautas vairākas dziesmas no dziesmu cikla “Ziemassvētku pasaule” un četras pilnīgi jaunas Maestro dziesmas, kuras ir rakstītas īpaši šiem koncertiem.  Koncerta otrajā daļā dzirdēsiet Tomasa Kleina, Ainara Virgas un citu autoru dziesmas un Ziemassvētku klasiku, bet Mārtiņš Ruskis, izpildīs vairākas jaunas Paula dziesmas no sava vēl šogad gaidāmā dziesmu albuma “Piparmētru tēja”. Ivo Fomins sev raksturīgajā rokmūzikas manierē izpildīs vairākus pasaules klasiskos Ziemassvētku hitus, kā arī Virgas un Rača vietējo megahitu “Eglīte”.

Īpaši gatavojoties šai koncertturnejai koncerta organizatori ir padomājuši arī par dāvanām, kuras klausītāji varēs iegādāties koncertu norises vietās. Jau šonedēļ dienasgaismu ieraudzīs autora jaunākās grāmatas “Mīlestība ir” Ziemassvētku izdevums īpašā dizainā, šoreiz jau ar diviem papildus CD, kompānijas “MicRec” izdotajiem albumiem – “Populāru dziesmu akustiskās versijas” un “Reiz Ziemassvētkos koncertieraksts”, kas veikts pērn Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”.

Savukārt pērnā gada koncerta videoierakstu TV skatītāji varēs noskatīties 23. decembrī, plkst. 20.05, telekanālā “LNT”. Šajā koncertā Guntara īpašie viesi bija Lauris Reiniks, Ivo Fomins, Normunds Rutulis, Normunds Jakušonoks, Dzeguzīte un Rīgas Valsts Vācu ģimnāzijas jauniešu koris “Skulda” diriģentes Ievas Mezītes vadībā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit