Skip to content

“guys on the red carpet” izdod singlu “NO TIME”

Pašmāju grupa “guys on the red carpet” nākusi klajā ar jaunu dziesmu “NO TIME”, kas ir pirmais skaņdarbs kopš 2020. gada debijas albuma “Let’s be real”.

“Visu dzīvi mēs mērķtiecīgi steidzamies pēc materiālām lietām, palaižot garām mūsu visdārgāko resursu – laiku, ko mēs nekad neatgūsim,” stāsta grupas solists Emīls Deivids Zučiks. “Taču to, cik svarīgs ir laiks, diemžēl mēs saprotam tikai ar laiku. Dziesmas teksts radās īsi pēc Covid-19 mājsēdes laika, kad likās, ka, nu tad beidzot varēs pavadīt laiku ar draugiem un tuvajiem. Taču patiesībā gan mēs paši, gan mūsu apkārtējie bija tik ļoti aizņemti ar visiem darbiem un dzīves pienākumiem, kas bija jāpagūst, ka esam iedzīvojušies nosacītā laika deficītā”.

“NO TIME” iespējams noklausīties šeit – https://orcd.co/gotrc-notime

Līdz ar dziesmu iznāk arī tās liriku video klips, ko filmējuši paši grupas biedri Emīls Deivids un Matīss Jānis Berzinskis. Savukārt par video pēcapstrādi rūpējušies Mikus Svikulis un Artūrs Goldmanis.

Par “guys on the red carpet”

“guys on the red carpet” ir grupa, kas izveidojusies 2016. gadā Gulbenē, bet pašlaik darbojas Rīgā. Grupas sastāvā ir 5 mūziķi – Emīls Deivids Zučiks, Matīss Jānis Berzinskis, Mikus Ģērmanis, Kārlis Krūmiņš un Mikus Svikulis. Katram grupas dalībniekam ir sava pieeja un muzikālās ietekmes, līdz ar to, darbojoties kopā, grupa sevi neierāmē konkrētā žanrā. Grupas muzikālais noskaņojums ir ļoti kontrastējošs – sākot ar mierīgām un dvēseliskām dziesmām, beidzot ar ļoti enerģisku, reizēm pat agresīvu mūziku.

2016. gadā grupas pirmā dziesma “Atkal tu pazūdi” saņēma radio SWH “Klausītāju gada dziesmas” balvu. Savukārt 2020. gada aprīlī “guys on the red carpet” izdeva debijas albumu “Let’s be real”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit