Skip to content

“guys on the red carpet” nāk klajā ar jaunu dziesmu “BURN”

Pašmāju grupa “guys on the red carpet” izdod jaunu dziesmu “BURN” un tai veltītu liriku video klipu. “BURN”, kas apvieno sintezētu skaņu un elektriskās ģitāras ar spēcīgo, bet tajā pat laikā maigo vokālu, ieved meditatīvā atmosfērā, aizskarot dziļākos emociju nostūrus un atgādina par dažkārt sāpīgo mīlestības dabu.

Dziesmu “BURN” iespējams noklausīties šeit – https://orcd.co/gotrc-burn

“guys on the red carpet” ir grupa, kas izveidojusies 2016. gadā Gulbenē, bet pašlaik darbojas Rīgā. Grupas sastāvā ir 5 mūziķi – Emīls Deivids Zučiks, Matīss Jānis Berzinskis, Mikus Ģērmanis, Kārlis Krūmiņš un Mikus Svikulis. Katram grupas dalībniekam ir sava pieeja un muzikālās ietekmes, līdz ar to, darbojoties kopā, grupa sevi neierāmē konkrētā žanrā. Grupas muzikālais noskaņojums ir ļoti kontrastējošs – sākot ar mierīgām un dvēseliskām dziesmām, beidzot ar ļoti enerģisku, reizēm pat agresīvu mūziku.

  1. gadā grupas pirmā dziesma “Atkal tu pazūdi” saņēma radio SWH “Klausītāju gada dziesmas” balvu. Savukārt 2020. gada aprīlī “guys on the red carpet” izdeva debijas albumu “Let’s be real”.
MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit