Skip to content

Haralda Sīmaņa koncerts Kolkas baznīcā

Sestdien, 26. oktobrī, Kolkas Evaņģēliski Luteriskajā baznīcā notiks dziesminieka Haralda Sīmaņa un grupas “Ārpilsētas Sakars” koncerts.

Haralda Sīmaņa vārds un balss galvenokārt asociējas ar astoņdesmito gadu mūzikas skatuvi, dziesminieka īpatnējo balss toni un sirsnīgām dziesmām. Plašāku atpazīstamību H. Sīmanis ieguva 1980. gadā, kad “Mikrofona dziesmu aptaujas” noslēguma koncertā izpildīja savu balādi “Ezers”, kas ar savu skanējumu krasi atšķīrās no visa, kas līdz tam ir ticis pārraidīts Latvijas televīzijā. Astoņdesmito gadu sākumā viņš darbojas profesionālajos Filharmonijas kolektīvos “Tip Top” un “Lāčplēsis”, tomēr pēc dažiem gadiem izvēlējās muzicēt individuāli.

Šobrīd izdoti seši albumi – ”Es strauta malā slāpēs eju bojā”, ”Starp divām gaismām/ Izlase”, ”Es esmu rīts”, ”Par zāli, par sāli un Tevi”, ”Pasaka par Atslēdziņu”, no kuriem albums ”Starp Divām Gaismām” iekļauts mūzikas žurnālista Ulda Rudaka Top 100 Latvijas labāko mūzikas albumu sarakstā.

Grupā “Ārpilsētas Sakars” sastāvā spēlē Ints Mūrnieks, Reinis Hanzovskis, Kristers Leitis, Renārs Hincenbergs. Salīdzinoši jauna grupa, kas radusies Latvijas Kultūras koledžā, apvienojoties muzikāliem domubiedriem. Grupa publiskojusi singlu “I Might” , koncertos par hitu jau kļuvusi dziesma “Burkāns, Banāns, Baklažāns” . Kolkas baznīcā grupa debitēs ar akustisko koncertprogrammu no topošā debijas EP.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit