Skip to content

Harizmātiskais atgriešanās: Viktors Buntovskis izdod jaunu dziesmu “Parasta Meitene”

Pēc ilgākas radošās pauzes harizmātiskais jaunais izpildītājs Viktors Buntovskis atgriežas pie klausītājiem ar jaunu skaņdarbu – “Parasta Meitene”. Dziesma no šodienas pieejama visās mūzikas straumēšanas un lejupielādes vietnēs.

 Viktors Buntovskis ir jauns mūziķis, kurš ar savu parādīšanos Latvijas mūzikas apritē nav atstājis vienaldzīgos. Viņa ģimenē audzinātās vērtības – ka nekas nekad nedodas tāpat vien, visam ir vajadzīgs darbs un drosme – palīdz Viktoram turpināt iesākto. Pat šķietami ieilgušās publiskās pauzes laikā jaunais mūziķis attīsta savas dziesmu rakstīšanas prasmes un pilnveidojas studijas darbā.

“Dziesma “Parasta Meitene” ir kā maģisks piedzīvojums, kas radās, strādājot kopā ar Jāni Jačmenkinu (JJLush) un Martu Grigali,” stāsta Viktors. “Sadarbība ar citiem mūziķiem ir nebeidzams iedvesmas avots, un katru reizi, kad ieeju studijā, es atklāju jaunas zināšanas un prasmes.”

Viktors uzsver, ka mūzikas radīšana ir nebeidzams mācību process. Ar “Parasto Meiteni” viņš vēlas iezīmēt nopietnāku savas mūziķa karjeras sākumu. “Šis ir tikai ceļa sākums, un es neplānoju apstāties pusceļā,” apņēmīgi nosaka Viktors.

2021. gadā Viktors Buntovskis pieteica sevi plašākai publikai, piedaloties TV šovā “X Faktors”. Kā otrās vietas ieguvējs viņš iemantoja plašu fanu loku un īpašas simpātijas, apliecinot savu talantu un neaizmirstamo skatuves tēlu. Pēc dalības šovā Viktors ir izdevis vairākas dziesmas, tajā skaitā sadarbības projektus. Šobrīd Viktors fokusējas uz jaunu dziesmu radīšanu, kas rezultēsies albumā un plašākā koncertdarbībā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit