Skip to content

Henny izdod debijas albumu “Rockstar hronikas”

Šodien, 30. novembrī, visos populārākajos straumēšanas servisos nonāk mūziķa Henny debijas albums “Rockstar hronikas“, kurā iekļautas deviņas dažādas hip-hopa kompozīcijas.

Henrija Eduarda Mucenieka vārds pašmāju mūzikas cienītājiem nav svešs. Viņš jau vairāk nekā 6 gadus pazīstams kā leģendārās latviešu rokgrupas “LĪVI” dalībnieks. Henrijam ir plašs muzikālo interešu loks, tāpēc 2021. gadā viņš nolēma uzsākt savu repera karjeru, uz skatuves kāpjot ar vārdu Henny. Kopš savas repera karjeras sākuma viņš ir kļuvis par pašmāju lielākās hip-hopa apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieku un piedalījies vairākos projektos ar “MUUD”,  Reiks, “OLAS” un citiem māksliniekiem. Tā nu ikdienā balansējot starp roka un hip-hopa pasauli Henny ir laidis klajā arī savu debijas albumu “Rockstar hronikas”.

“Esmu priecīgs beidzot nodot savas “Rockstar hronikas” klausītāju ausīm un padalīties ar savu dzīves rutīnu. Albums tapis aptuveni 3 gadu periodā, jo visu laiku nevarēju saņemties tam pieķerties. Šī gada otrajā pusē draugu un kolēģu mudināts beidzot saņēmos un novedu to līdz galam. Es vēlējos, lai šis albums ir maksimāli vaibīgs, un tā arī darīju. Manas “Rockstar hronikas” ir dažādu muzikālo žanru apvienojums, kur klausītāji atrādīs gan mazliet RNB, gan Trap un pat Disco – tas atspoguļo manu muzikālo interešu dažādību, tāpēc ceru, ka klausoties šo albumu, varēsiet aiziet gan pilnīgā mērcē, gan ievaibot un izbaudīt to.”

Albums Spotify

Albumā piedalās tādi mākslinieki kā 3adatu stagars, Pre’set (Mārtiņš Ozols-Ozoliņš), Misters Krūmiņš (Jānis Krūmiņš), E.V. (Kārlis Pauls Šēnhofs), Spraits (Niklāvs Bērziņš), Dzaubis (Emīls Rinalds Bauģis) un Spinaac (Oksana Isajeva). Savu artavu albuma tapšanā ieguldījuši arī latviešu roka grandi Ainars Virga, Guntars Mucenieks un Aleksejs Balinskis. Albuma masterā piedalījies Punkts Uz I (Inguss Šusts). Savukārt par albuma vizuālo noformējumu parūpējušies Edgars Drusts un Valters Markavs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit