Skip to content

Hip hopa apvienība “Kontraflovs” izdevusi jaunu studijas albumu “PPTKD”

Jauna, svaiga un neatkārtojama pašmāju hip hopa apvienība “Kontraflovs” (no angļu valodas vārda contraflow, kas nozīmē “pretplūsma”) vietnē “Spotify” un citos straumēšanas servisos publicējusi savu nākamo studijas albumu “PPTKD” jeb “Pasaule Pieder Tiem, Kuri Dara”, kam par godu arī izziņojusi Latvijas koncertturneju un jau tajā pašā dienā izdevusi videoklipu albuma dziesmai “PPTKM” jeb Pasaule Pieder Tiem, Kuri Mīl.

Grupa turpina priecēt savus fanus un kultivē plašas diskusijas par vienu no mūsdienās aktuālām tēmām jeb LGBT komūnu, kurai par godu izdod videoklipu – “PPTKM” jeb Pasaule Pieder Tiem, Kuri Mīl. Grupas albumu koncepcija tapusi pēc Kontraflova dalībnieku viedokļa, ka katra darbība ietekmē pasauli mums apkārt. Tikai tāpēc, ka kādam nodomi ir labi, nepietiek, lai pasauli padarītu labāku. Tā ir darbība, kura sevī caurstrāvo izmaiņas. Svarīgi atzīmēt, ka grupas albumā dzirdamās dziesmas skar arī tādas tēmas kā emigrāciju un citas ikdienā ļoti aktuālas tēmas, ko var saklausīt dziesmās Gājputni un Samaksā Rēķinu.

Ar šādu pašu nostāju tika izveidots singls un videoklips “PPTKM”, kurā grupa runā un vēlas, lai klausītājs sadzird to, ka, ja cilvēks mīl, viņš izstaro pozitīvas emocijas, pozitīvu enerģiju. Vai tās ir dogmas vai kādas autoritātes nostāja, ka mīlēt var tikai vienā konkrētā šablonā? Raugoties uz mīlestību pavisam fundamentāli, tā nespēj nodarīt neko sliktu. Bez šī temata, dziesmā var saklausīt arī citus retoriskus jautājumus, kas mudina aizdomāties par mīlestību kā par kaut ko visaptverošu.

Kontraflovs ir hip hop producentu un izpildītāju apvienība, kura iemantojusi daudzu fanu atbalstu un raisījusi dažādas diskusijas, pateicoties saviem darbiem. Kontraflovs darbojas Latvijā un ASV (Hjūstona, TX), dalībnieki – Artūrs Rikmanis, Dāvis Strauss un Ritvars Paraģis – paši producē, raksta, apstrādā un izpilda visus savus skaņdarbus.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit