Skip to content

Hiphop izpildītājs un producents Fakts sadarbībā ar mūziķi Edgaru Kreili izdod dziesmu ar nosaukumu “Tikai Es”

Hiphop izpildītājs un producents Fakts sadarbībā ar mūziķi (šova X Faktors dalībnieku) Edgaru Kreili laiduši klajā siglu ar nosaukumu “Tikai Es”. Dziesma ir stāsts par jaunības maksimālismu un vecumu, kad šķita, ka es visu zinu labāk. Par laiku, kad pirmoreiz tika iepazītas dažādas atkarību veicinošas vielas un ikdienu, kas bija kā balansēšana uz naža asmens starp likumu un atbildību par savu rīcību. Ar šo dziesmu vēlējos vērst jauniešu uzmanību uz to, ka nākotne un sapņi ir katra paša rokās. Ir jāapzinās savu rīcību un tās sekas,” komentē Fakts.

Dziesmas “Tikai Es” ir pirmais singls no šoziem gaidāmā Fakta mini albuma (EP). Šobrīd notiek aktīvs darbs pie “Tikai Es” videoklipa, kuru plānots pabeigt jau novembra sākumā.

Edgars Kreilis ir dziedātājs no Jelgavas, kas līdz šim atpazīstamību guvis, piedaloties dažādos TV šovos – TV3 ”Koru kari 3”, ”Sanāciet, sadziediet”, LNT ”Dziedošās ģimenes”, LTV “Supernova” kā arī piedalījies dažādos mūziklos. Šobrīd Edgars Kreilis ir dalībnieks pasaulē populārā dziedāšanas šovā “X Faktors”, kas šogad norisinās arī Latvijā un ik svētdienu 20:20 skatāms TV3.

Fakts (Jānis Šmēdiņš) līdz šim sadarbojies, producējis un miksējis dziesmas tādiem mūziķiem un mūziķu projektiem kā Gacho, MESA, Reiks, Agnese Rakovska, Triana Park, Pēteris Upelnieks, Dvīnes u.c.

2017. gada 31. martā FAKTS izdeva pirmo studijas albumu “Vainīgs Tu”. Tajā iekļauta 21 dziesma, tostarp jau popularitāti iemantojušie singli “Sirds”, “Sākums”, “Naktī”, kā arī albuma tituldziesma “Vainīgs Tu”. Albuma tapšanā piedalījušies viesmākslinieki Gacho, Reiks, Trap Lov€, Pēteris Upelnieks, D.O.D., Adriana Miglāne, scratch no Dj Asprins, kā arī Markoff un Rihards Štrauss no apvienības Augša.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit