Skip to content

Humorroka grupa “Pirmais Kurss” izdod karstāko rudens singlu “‘Apkure”

Humorroka grupa Pirmais Kurss” vēsajās rudens dienās izdod singlu Apkure”, kas vēsta par apkures sezonas sākumu. Singls “Apkure” pieejams populārākajās mūzikas straumēšanas platformās.

Singlā “Apkure” tiek apdziedāta daudziem labi pazīstamā cīņa ar aukstumu un to, ko darīt, ja salst pat savās mājās.

“Siltuma trūkums dzīvē ir nopietna problēma.”, stāsta Dāvis Mazurenko (ģitāra, vokāls): “Brīdī, kad istabā saskatīju savu elpu, ķēros pie tuvākā instrumenta, lai sasildītos.” Ar dziesmas idejas rašanos dalās Francis Upaciers (ģitāra, vokāls): “Biju pārsteigts par šo Dāvja lēmumu, jo es ar šādām problēmām nesaskaros ikdienā. Dāvis saka, ka neesmu empātisks, bet es viņam saku, ka man vismaz ir siltums.”

Singlu “Apkure” klausies populārākajās straumēšanas vietnēs

Singla “Apkure” atklāšanas video sižets:

Par dziesmas atklāšanas video sižetu stāsta Kārlis Zemītis (taustiņi, bass, vokāls): “Prieks par šādu iniciatīvu, vairosim siltumu kopā!“

Singla “Apkure” mūzikas autors ir Dāvis Mazurenko un vārdu autori ir grupa “Pirmais Kurss”. Dziesmas mikss – Dāvis Mazurenko, masters – Kārlis Šteinmanis. Dziesmas producents – Dāvis Mazurenko.

Grupā spēlē Dāvis Mazurenko (ģitāra, vokāls), Francis Upaciers (ģitāra, vokāls) un Kārlis Zemītis (taustiņi, bass, vokāls). “Pirmais Kurss” ir normālu jauniešu kolektīvs, kas brīvajā laikā spēlē foršu mūziku. Vispār puiši uz goda, savā trīspadsmit gadu pastāvēšanas periodā nospēlējuši koncertus visā Latvijas teritorijā. Izdevuši divus albumu – “Problēmas” un “Interkurss” un vienu EP “El Printer”. Spēlē orģinālmūziku un atsevišķus Latvijas mūzikas šedevrus. Intars Busulis: “Pasaules grupa nr. 1 Latvijā.”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit