Skip to content

“Iemirdzas dueta Signe un Jānis otrā dziesma “Inner Light”

Signe un Jānis Aizupieši laiž klajā savu otro singlu ar nosaukumu “Inner Light”, kas nu tiek piedāvāts plašākas sabiedrības novērtējumam. Šī ir pirmā dueta dziesma angļu valodā.

“Vienu vakaru klausījāmies Jāņa mūzikas fragmentu galeriju, es izdzirdēju vienu klavieru partiju, kas lika aizdomāties, un sapratu – šis būs lieliski! Nosūtījām melodiju Asnātei (Signes māsa Asnāte Tarvide, kas rakstījusi vārdus arī citām Signes un Jāņa dziesmām – “Tilti”, “Domu sveces”), tapa vārdi, un pēc brīža fragments kļuva par “Inner Light” ievadu,” stāsta Signe.

Vajadzība atrast gaismu sevī un citos, ļauties tai, un izvēlēties pareizo ceļu ir aktuāla visos laikos, īpaši šobrīd, kad izvēļu, informācijas un padomdevēju ir vairāk kā jebkad agrāk.

“Inner Light” ir kā tituldziesma cerībai, ko dodam viens otram un paši sev, kad šaubāmies, kā arī par iekšējo un ārējo cīņu starp labo un ļauno.

“Dziesmas skanējums atšķiras no jebkā, ko bijām iepriekš radījuši. Manuprāt, dziesma “Inner Light” īpaši patiks tiem, kam patīk varoņu filmu mūzika ar izteiktu liktenīguma noskaņu.” par dziesmas ideju stāsta Jānis Aizupietis.

Dziesmas ierakstu un apstrādi veica mūziķis un producents Armands Varslavāns, bet dziesmas māsteringu veica Edgars Skrāģis.

Līdz ar dziesmas izdošanu publicēts arī dziesmas liriku videoklips, kurš ir pieejams mūziķu Youtube profilā. Foto – Ieva Vizule.

Dziesma “Inner light” ir pieteikta arī Supernova2020 atlasē, kā arī to jau ir iespējams noklausīties “Spotify”, “iTunes” un citās straumēšanas un lejupielādes vietās.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit