Skip to content

Ieskatīties acīs pārdzīvojumiem: Patriks Peterson izdod personisku singlu “Why”

Ceturtdien, 4. aprīlī, ar jaunu dziesmu “Why”, kas vēsta par sarežģītu apjukuma, bet tajā pašā laikā arī nebeidzamas cerības piepildītu mīlestības ceļu, klajā nācis mūziķis Patriks Peterson. Singlam tapis arī video, kas radīts retro noskaņās.

Caur dvēseliskiem vārdiem un vokāliem, Patriks dziesmā stāsta par pārdzīvojumiem, kas rodas mirklī, kad mīlestība kļūst sarežģīta un neskaidra. Tas ir milzu apjukums un reizē arī nebeidzama cerība. Šajā skaņdarbā klausītāji var sagaidīt autentisku, bet tajā pašā laikā senlaicīgu skanējumu, ko Patriks īstenojis, iedvesmojoties no septiņdesmito gadu mūzikas, tomēr vienlaicīgi saglabājot mūsdienu popmūzikas nianses. “Laikam tomēr esmu sena dvēsele,” smej Patriks. Dziesmas mūzikas un vārdu autors ir pats Pētersons, bet producējis to kopā ar Kasparu Ansonu, kuram uzticēta arī dziesmas pēcapstrāde. Radošajā procesā piedalījušies arī Jānis Kalniņš (ģitāra), Raivo Vaivars (bass) un Artis Orubs (bungas un perkusijas).

“Domāju, ka šo dziesmu sapratīs ikviens, kurš savās attiecībās kādreiz ir nokļuvis neskaidrību strupceļā. Vienalga vai tās ir neskaidrības par esošo, vai par nākotni – būt neziņā un meklēt atbildes tur, kur tās nespēj atrast, ir patiesi mulsinoši. Vislabāk savas emocijas vienmēr esmu varējis iztulkot, pārvēršot tās dziesmā, tāpēc visas dziesmas, ko pats rakstu, vienmēr ir personiskas. Daudzas no šīm emocijām noteikti pazīst arī klausītāji, tāpēc ceru, ka šī dziesma rezonēs, un katrs spēs tajā saklausīt kādu savu piedzīvojumu vai pārdzīvojumu, kas reiz pieredzēts, nebaidoties ieskatīties tam tieši acīs,” saka Patriks.

Dziesmai “Why” tapis arī mūzikas video, kas filmēts Tallinā. Klipa režisors ir Hans Linnutaja, bet galvenā operatore – Elīza Dombrovska. “Dziesmā paustās sajūtas centāmies vizualizēt, tāpēc videoklips, nenoliedzami, arī ir retro noskaņās,” skaidro Patriks.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit