Skip to content

IESPĒJA LAIMĒT BRAUCIENU UZ “EUROPEAN BORDER BREAKERS AWARDS” ŠOVU AR “CARNIVAL YOUTH” UZSTĀŠANOS!

 2016. gada 13.janvārī Nīderlandes pilsēta Groningena ir īstā vieta, kur nokļūt visiem, kas ir aktuālākās pop, rock un deju mūzikas fani.

Mākslinieks, par kuru visvairāk tiks nodotas balsis,  saņems skatītāju simpātijas balvu jeb  “Public Choice Award.”

Piecpadsmit balsotāji, kurus izvēlēsies no dažādām Eiropas valstīm pēc nejaušības principa, tiks uzaicināti uz apbalvošanas ceremoniju – katrs varēs līdzi ņemt vienu draugu un balvā  ir iekļauti lidojumi, viesnīcas izmaksas un  piedalīšanās Eiropas Raidorganizāciju apvienības (EBU) organizētā sociālo mediju darbnīcā.

EBBA balvas būtība ir cildināt Eiropas uzlecošos mūzikas māksliniekus rock, pop un dance žanros, kuri ar savu starptautisko debijas albumu ir guvuši panākumus ārpus dzimtenes, tos izdodod un aktīvi koncertējot.  Šo unikālo balvu finansē Eiropas Savienības programma Radošā Eiropa.

Starp iepriekšējo gadu EBBA balvas ieguvējiem ir plašs spektrs Eiropas mākslinieku, kā piemēram,  Adele, “Mumford & Sons”, “Milky Chance”, “Ewert and The Two Dragons”, Stromae, Emeli Sandé, Hozier, “Of Monsters and Men”, Woodkid, Lykke Li, “Disclosure”, Katie Melua, John Newman, “The Ting Tings”, Zaz, Damien Rice, KT Tunstall, “Alphabeat”, un “Milow”.

Eiropas kultūru un valodu daudzveidība ir unikāla, taču  reizēm tā ir arī šķērslis, īpaši valoda, lai māksliniekiem veiksmīgi attīstītos starptautiskā karjera –  EBBA  cenšas palīdzēt to pārvarēt.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit