Skip to content

Iestājoties vasarai, grupa “Citi Zēni” izdod saulainu hitu “Skaistās Kājas”

Klausītāju atpazīstamību un simpātijas ieguvušie jaunie latviešu popmūzikas spīdekļi “Citi Zēni” izdod oriģinālu singlu “Skaistās Kājas” no gaidāmā debijas albuma “Suņi Iziet Ielās”, dodot skaidru signālu – ilgi gaidītā vasara ir klāt!

“Līdz ar vasaras sākumu, mūsuprāt, pārmaiņas notiek ne tikai dabā, bet arī mūsos. Visa pasaule pēkšņi uzplaukst un paliek gaišāka un jebkura problēma šķiet vienkāršāka,” tā jauno singlu komentē grupas dalībnieks Toms Kagainis. “Kuram gan patīk ziemas mēnešos slēpties zem neskaitāmām apģērba kārtām? Beidzot klāt ir vasara, laiks terasēm, pludmalei un piedzīvojumiem, kuriem piestāv svārki un šorti,” tā dziesmas ideju skaidro solists un šova “X Faktors” dalībnieks Dagnis Roziņš.

“Skaistās Kājas” ir ceturtais singls no gaidāmā albuma, kura izdošanu aizkavējuši visiem zināmie kultūras dzīves ierobežojumi. “Esam nolēmuši atlikt albuma izdošanu, līdz pasaule nostāsies atpakaļ ierastajās sliedēs. Nav kur steigties, jo mūziku vislabāk baudīt mierā,” tā albuma izdošanas procesu apraksta solists Jānis Pētersons. “Manuprāt, šis singls ir citādāks un parāda grupas šķautni, kas līdz šim nav dzirdēta,” tā singlu komentē mūzikas producents un šova “X Faktors” dalībnieks Roberts Memmēns.

Grupa “Citi Zēni” prezentē arī videoklipu, kurš veidots sadarbībā ar režisoru Elvi Lāci un horeogrāfi Beāti Svarinsku. Dziesmas vizualizācija unikāli apspēlē mīlas stāstu, kurš ir realizēts, objektīvā tverot vienīgi dejotāju kājas. Singla vāciņa dizainu izstrādājusi talantīgā māksliniece Renāte Saulīte. Videoklips ir pieejams YouTube platformā.

Līdz šīm grupa “Citi Zēni” prezentējusi dziesmas “Vienmēr Kavēju”, “Parādi Kas Tas Ir” un “Suņi Iziet Ielās”, kuras jau izcīnījušas savu vietu Latvijas populārāko radiostaciju rotācijās. Līdzšinējās dziesmas ir sasniegušas teju 400 tūkstošus skatījumu YouTube platformā.

Dziesmas autori – Toms Kagainis un Roberts Memmēns. Producējis, miksējis un māsterējis Roberts Memmēns, teksta autori – Dagnis Roziņš un Jānis Pētersons. Kopējo singla izdošanu nodrošina Forte Production.

Grupa “Citi Zēni” ir sešu cilvēku muzikālā apvienība, kuras mūziku var raksturot kā vispirms sakratītu un pēc tam atvērtu svaiga tonika bundžiņu. Grupas sastāvā muzicē Jānis Pētersons (vokāls), Dagnis Roziņš (vokāls, saksofons), Reinis Višķeris (taustiņinstrumenti), Krišjānis Ozols (ģitāra), Roberts Memmēns (bass) un Toms Kagainis (bungas).

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit