Skip to content

Ieva Kerevica izdod pirmo solo albumu “Centerwise”

#Centerwise – burtiskā tulkojumā: centrālā virzienā, nozīme: virzienā uz centru caur sevi. Šis ir pirmais Ievas Kerēvicas SOLO albums, kurā māksliniece atļaujas un ļaujas būt pati, radot mūziku, kas attēlo gan viņas iekšējo izjūtu, gan balss tembra krāsainību un dažādību, gan mīlestību uz pasaules mūzikas etniskumu. Albums iezīmē pavisam jaunu radošās darbības un mūzikas virzienu Ievas muzikālās dzīves ceļā, kas līdz šim ir bijis diezgan plaši aptverošs izpildot dažādu žanru un stilu mūzikālos darbus.

Albuma saturs veidojies balstoties mīlestībā uz pasaules mūzikas krāsainību, kas noapaļojas kā ORĢINĀLMŪZIKA, izmantojot: tekstu citātus – indiešu mantras, akadēmiskās mūzikas citātus apvienojumā ar latv.t.dz. tēmām Lībiešu t.dz. un latgaļu t.dz. interpretus FreeJazz vokālu izteiksmes līdzekļus. 

Ieva Kerēvica: latviešu dziedātāja, kura līdz šim darbojusies vairākos mūzikas žanros; pop, džezs, mūzikls, teātra mūzika. Kā džeza vokāliste darbojusies dažādos džeza mūzikas virzienos – contemporary, etnojazz, worldjazz, bigband jazz u.c., kas dziedātājas balsij un izpildījumam piešķir lielu krāsainību un virtuozitāti. Tas notekti ir pamanāms gan balss tembrā un diapazonā, gan mūzikas izjūtā vispār.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit