Skip to content

Ikšķilē norisināsies Latvijas jaunās alternatīvās mākslas festivāls “FĀZE 2022”

Šī gada 22.-23. jūlijā Ikšķilē visiem mākslas un brīvdabas baudītājiem tiks atvērtas durvis uz īpašu notikumu – “FĀZE 2022”. Tas solās būt oriģināls un Latvijā līdz šim nebijis festivāls ar mērķi kopā pulcēt labākos un interesantākos jaunos latviešu mūziķus uz festivāla lielās skatuves kā arī dot vārdu citiem mākslas elementiem. 

Festivāla pamatvērtības ir jauno latviešu mūziķu un citu mākslinieku attīstība. “FĀZE” organizatori uzskata, ka Latvijā ir daudz jaunu, talantīgu un oriģinālu mūziķu, kuri spēlē augstā līmenī, tomēr viņiem nav iespējas sevi pienācīgi pierādīt. Šis festivāls šādu iespēju sniegs.

Uz festivāla skatuves šogad kāps tādas latviešu grupas, kā “Audiokvartāls”, “Purple Negative”, “Embark”, “Blue Jean Serenade”, ”Stray Orchid” u.c., bet ar dzejas lasījumiem priecēs tādi latviešu dzejnieki, kā Edvards Kuks, Lote Vilma Vītiņa, Roberts Vilsons u.c.

Pagājušā gada augustā festivāls piedzīvoja tā pilota versiju, bet jau šogad solās būt daudz apjomīgāks un efektīvāks, pulcējot lielu skaitu apmeklētāju. Liela izaugsme šī gada festivāla attīstībā sasniegta, pateicoties festivāla atbalstītājiem “HARTWALL ORIGINAL LONG DRINK”.

Bez mūzikas “FĀZE” organizatori sola daudz citu izklaižu festivāla laikā – dzejas lasījumi, mākslas darbu izstāde, sporta spēles, nakts ballīte u.c.

Biļetes uz festivālu iespējams iegādāties aula.lv

“FĀZE” ir visām auditorijām draudzīgs festivāls, kurā ikviens atradīs veidu, kā izklaidēties. Papildu informāciju par festivālu “FĀZE” un tā biļešu tirdzniecību iespējams atrast festivāla mājaslapā kā arī Instagram un Facebook profilos.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit