Skip to content

Ikviens varēs iegādāties mūziķu autoratlīdzības daļas

No šodienas ikviens var iegādāties dziedātāja Justa jaunāko dziesmu autoratlīdzības daļu, to nodrošina Igaunijā bāzētais jaunuzņēmums Fanvestory, kas tagad pieejams arī Latvijas mūzikas faniem.

Fanvestory ir platforma, kurā satiekas mūziķi un mūzikas fani, dodot iespēju iegādāties daļu no dziesmas, tādējādi fani var ne tikai finansiāli atbalstīt savu iemīļoto mākslinieku, bet arī laika gaitā nopelnīt. Šāda sadarbība pilnībā transformē mākslinieku un fanu attiecības, radot finansiālas iespējas abām pusēm. Savukārt māksliniekiem šis ir veids, kā personalizēt attiecības ar saviem faniem un piedāvāt tiem kaut ko nebijušu – daļu savas dziesmas.

Ņemot vērā mūzikas industrijas digitalizāciju, klausītājiem ir arvien lielāka ietekme uz mūziķu panākumiem. Spotify, YouTube un pat radio ienākumi korelē ar mūziķu popularitāti virtuālajā vidē. Fanvestory vēlas faniem iedot vēl lielāku iespēju pozitīvi ietekmēt sava iecienītā mūziķa dziesmu popularitāti, vienlaicīgi no tā gūstot ienākumus.

Jaunuzņēmums Fanvestory veiksmīgi uzsāka savu darbību Igaunijā pirms gada, kur jau ar pirmajiem projektiem saņēma mūziķu fanu atsaucību. Viens no populārakajiem Igaunijas mūzikas industrijas dalībniekiem un Eirovīzijas uzvarētājs Tanels Padars (Tanel Padar) savas jaunākās dziesmas daļas pārdeva vien tikai 30 minūtēs, bet starptautiski pazīstamā repera Tomijs Kešs (Tommy Cash) dziesmas daļas iegādājās 200 fanu divu stundu laikā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit