Skip to content

Imants Daksis ar savu projektu The Bubble Gum expLOTION publicē atspirdzinošu videoklipu

Seksuālā sintīpopa trio The Bubble Gum ExpLOTION piedāvā jaunu videoklipu, kas būtu piestāvējis šīs vasaras karstākajam posmam. ““Limonāde” nu jau izskan kā nostalģisks veltījums lipīgai laimei, nepretenciozai baudkārei un sportiskai mīlestībai” – ar nelielu smeldzi vasaras beigu sajūtu pauž Imants.

“Limonādes” videoklipa režisors Kristaps Ločmelis ikdienā filmē meitenes peldkostīmos. Jau pēc pirmās dziesmas noklausīšanās viņam bija skaidrs, ka jāsadarbojas ar grupu. Tad arī radās ideja klipam, kuru viņš apvienoja ar Pētera Vīksnas filmēto koncerta materiālu no bāra “Aleponija”. “Grupa, meitenes, limonāde – tur ir erotiska sinerģija. Kādam tas bija jānotver!” komentē Kristaps. Brīvajā laikā viņš dzer limonādi un fantazē par savu nākamo eksotisko sapņu atvaļinājumu.

Vārdi, mūzika – Imants Daksis, producents – Mr. Myster, vokāls – Imants Daksis, Anna Kalnā. Meitenes klipā – Klinta Paegle, Sabina Ščerbina.

The Bubble Gum expLOTION izsaka pateicību veikalam Sexy Style par grupas solistes apgādāšanu ar jutekliskiem koncerta aksesuāriem!

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit