Skip to content

Imants Daksis kopā ar grupu prezentēs savu jauno albumu

26. septembrī pulksten 19.00 klubā One One klasiskā rokgrupas sastāvā notiks Imanta Dakša jaunā albuma “Ass” prezentācijas koncerts.

Imants Daksis – ekspresīvs, ekstravagants un vienmēr mainīgs – unikāla parādība Latvijas mūzikā, kas lauž ierastos priekšstatus par jēdzienu “dziesminieks”. Jaunākais studijas albums “Ass” ir 12 Imanta Dakša sarakstītu dziesmu kompozīcija, kas balansē starp post-punk un psihedēlisko roku, un ir ierakstīts pilnā instrumentācijā. Jaunā ieraksta un tā prezentācijas koncerta skanējums būs pārsteigums arī tiem, kas ar Imanta mūziku jau ir pazīstami, kā arī pats dziesminieks šoreiz uzstāsies bez ģitāras. Pasākuma iesildošās daļas viesmāksliniece būs Evija Vēbere.

“Stāsts par vistumšāko dzīves noslēpumu – pašdestrukcijas brīnumu, ļaušanos iznīcinošai ekstāzei, sakāpinātai baudai, kas cilvēcisku būtni noved atkarības gūstā, kur skaudra cerība brīžiem robežojas ar galēju sabrukumu. Šis ir stāsts, kura robežas radām mēs paši. Katrs pats…”, tā par albuma tematiku stāsta Imants.

Koncerta grupas sastāvs: Imants Daksis – balss, Mārtiņš Krastiņš – basģitāra, Miķelis Vanags – elektriskā ģitāra, Raitis Viļumovs – sitamie instrumenti.

Biļetes uz “Ass” koncertu iepriekšpārdošanā nopērkamas fienta.com, kā arī uz vietas pirms pasākuma. Klubs One One atrodas Šarlotes ielā 18a, Rīgā. Albums būs pieejams CD un lejupielādei un dienu pirms koncerta tiks publicēts “Spotify” un citās populārākajās mūzikas straumēšanas platformās.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit