Skip to content

Imants Daksis publicē jaunu videoklipu

Ekspresīvais latviešu dziesmu rakstnieks un izpildītājs Imants Daksis ir publicējis dziesmas “Ir baigi apjaust, ka esi šeit” video.

Jaunais videoklips tika prezentēts 11. novembrī Kaņepes Kultūras centrā, kur pēc tam Daksis sniedza arī koncertu.

Video veidotājs Pēteris Tenisons savu darbu komentē šādi: Šovasar ar telefonu filmēju sev apkārt notiekošo un veidoju videoklipu Imanta Dakša albuma “Mūžīgā ģeogrāfa piedzīvojumi” dziesmai – “Ir baigi apjaust, ka esi šeit”. No šīs sajūtas neaizmukt pat pasaules otrā malā. Ir baigi apjaust, ka esi šeit. Visu cieņu tiem, kas turpina spert soli pēc soļa.

Daksis un Pēteris Tenisons pirmoreiz sadarbojās ar 2009. gadā, un kopš tā laika Tenisons ieguvis filmēšanas pieredzi, strādājot Kambodžas, Indonēzijas un Āfrikas džungļos – iemūžinot dabas aktīvistu un militārās policijas cīņu ar malumedniekiem, bet nu jau divus gadus ir atgriezies atpakaļ Latvijā.

Šis notikums ir arī simbolisks albuma “Mūžīgā ģeogrāfa piedzīvojumi” cikla noslēgums, jo šobrīd Daksis, sadarbojoties ar elektroniskās mūzikas mākslinieku un producentu Andri Indānu, strādā pie jauna albuma, kas tiks izdots nākamā gada februārī.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit