Skip to content

Imants Daksis un Mr. Myster apvienojas kopīgā projektā un publicē dziesmu “Saldējums”

Dziesminieks Imants Daksis un elektroniskās mūzikas mākslinieks Mr. Myster (Matīss Runtulis) ir izveidojuši kopīgu elektropopaapvienību ar nosaukumu “TheBubble Gum expLOTION”. “Saldējums” ir jau otrais projekta singls – aprīlī tika publicēta dziesma “Es būšu tavs vergs”, bet savu identitāti mūziķi atklāj tikai tagad.

Jaunākā dziesma “Saldējums” tēlaini stāsta par šķiršanās smeldzīgo romantiku un viegluma sajūtu. Vārdu un mūzikas autors ir Imants Daksis, producents – Mr. Myster, iedziedājis Imants un Lāsma Viļumsone, savukārt ilustrāciju ir veidojis Valters Kalsers.

“TheBubble Gum expLOTION” ir drosmīga elektropopa apvienība, kas Latvijas mūzikas dzīvē vēlas iezīmēt relatīvi neskartu lauku – izaicinošu erotiku savienojumā ar inteliģenci un rotaļīgumu. Projekta nosaukums ir vārdu spēle, kas sevī apvieno košļājamās gumijas kiču, atsauces uz Lielo sprādzienu kā zemapziņas kodu un losjonu kā fluīdu atraisītāju.  Arī turpmāk mūziķi ierakstiem vēlas pieaicināt dažādas vokālistes, meklējot katrai dziesmai vajadzīgo skanējumu un raksturu, savukārt koncertos “TheBubble Gum expLOTION” uzstāsies kopā ar pastāvīgu grupas dalībnieci.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit