Skip to content

Indie pop projekts “Funkinbiz” no Rīgas izdod dziesmu ukraiņu valodā

Indie Pop projekts “Funkinbiz” sadarbībā ar mūzikas producentu Mārci Vasiļevski debitē ar dziesmu “Tini – ēnas”, kas ir aizraujošs singls ukraiņu valodā no topošā albuma. Dziesma ir pieejama visās lielākajās mūzikas straumēšanas platformās.

Dziesmas nosaukums “Tini” simbolizē mīlestības ēnas, kas paliek klātesošas pat pēc mīlestības baudīšanas. Dziesma īpaši piemērota brīžiem, kad ieklausāmies sevī, ceļojam, sapņojam, mīlam vai izpaužam romantiskas jūtas.

Skaņdarbs ir ierakstīts studijā “Laimes telpa”, sadarbojoties ar talantīgajiem mūziķiem – bundzinieku Dairi Petrauski un basģitāristu Tomu Kursīti. Ieraksta miksēšanu veica Toms Lisments, savukārt gala skaņas apstrāde tika uzticēta Robam Robinsonsam no Kalifornijas, kurš ir kļuvis pazīstams sadarbojoties ar slaveno mākslinieku Jason Mraz.

Dziesmu sarakstījis Kirils Ponomarenko, jeb “Funkinbiz” kurš ir dziesmu autors un izpildītājs no Latvijas. Nākot no Breakdance un Hip-hop kultūras, viņš savā mūzikā apvieno dažādus mūsdienīgus elementus. Dzimis Rīgā “Funkinbiz” uzsāka savas mūzikas gaitas mācoties klasiskās ģitāras spēli pie armēņu ģitāras virtuoza Vaaka Kjurdiana. Šīs mācības veicināja viņa mīlestību pret mūziku un ielika pamatus viņa unikālajam stilam.

Savas prasmes “Funkinbiz” turpināja attīstīt prestižajā dziedātāja Žorža Siksnas skolā specializējoties vokālajā mākslā un paplašinot savu mūzikas redzesloku.

2022. gadā, eksperimentējot ar mūziku un piedaloties dažāda rakstura un mēroga pasākumos, “Funkinbiz” iepazinās ar mūzikas producentu un multi-instrumentālistu Mārci Vasiļevski (Laime Pilnīga, Samanta Tīna, Ralfs Eilands). Vēlāk abi divi izdomāja apvienoties studijā “Laimes Telpa” kopā ar līdzīgi domājošiem profesionāļiem,  lai kopīgiem spēkiem radītu albumu.

Mūsu motivācija ir balstīta uz mīlestības spēku. Mēs patiesi ceram, ka šī dziesma spēs stiprināt saites starp cilvēkiem un pamodīt patiesas jūtas.

Foto – Miks Užans

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit