Skip to content

Indie poproka grupa “dzirnavnieki” izdod debijas singlu “Rutīna”

Jauna, pozitīvi domājoša indie poproka grupa “dzirnavnieki”, sadarbībā ar producentu Armandu Varslavānu, šodien laiž klajā savu debijas singlu Rutīna. Dziesma vēsta par mūžīgo ikdienas virpuli, kurā griežamies visi kopā. Kas tad ir tās lietas, kas mums palīdz izrauties no ikdienas skrējiena?

Dziesmai tapis videoklips – kopā ar operatoriem Ritvaru Bluku un Ivaru Braueru radīts vizuāls vēstījums, kas klausītājiem. Klips tapis ar draugu atbalstu. Paldies retro autogarāžai un nomai “Ducks and trees”, “Rocket Bean roastery”. Esam no sirds pateicīgi ikvienam, kas iesaistījās mūsu pirmā klipa veidošanā.

Vakar 21. septembrī notika dziesmas prezentācijas un video pirmizrādes pasākums. Īpašā, sirsnīgā gaisotnē Miera ielas “Rocket Bean roastery” kafijas grauzdētavas telpās, industriālās noskaņās tika nospēlēts grupas “dzirnavnieki” koncerts izpildot savu oriģinālmūziku.

“dzirnavnieki” caur savu mūziku vēlās stāstīt gaišus stāstus, nodot pozitīvas emocijas un enerģijas lādiņu saviem klausītājiem. Apvienības pamatsastāvs nokomplektējies agrā 2023. gada pavasarī – laikā, kad mostas tauriņi un mīlestība. Vokāls un solo ģitāra – Ritvars Lauža, ritma ģitāra un vokāls – Kaspars Pizāns, bungas – Edžus Kravalis, basģitāra – Ivars Janpaulis.

Spotify

Tiek radītas un izpildītas oriģināldziesmas dzimtajā valodā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit