Skip to content

Indīroka apvienība “The Black Pockets” izdod debijas albumu “The Best of”

Šodien grupa “The Black Pockets” laiž klajā savu debijas albumu ar nosaukumu “The Best of”, kā arī izziņo mini – koncerttūri. Ilgi loloto veikumu iespējams noklausīties, kā arī lejupielādēt un drīzumā bez maksas straumēt lielākajās straumēšanas vietnēs.

2016. gada sākumā, pēcveiksmīgi izdotā singla “As Fast as I Can”, 2018. gada pavasarī atrādītā singla latviešu valodā “Spogulis rozā” un jaunākā garadarba “Politely” grupa prezentē debijas albumu, kurā apkopotas deviņas dziesmas no pirmā apvienības radošā posma.

“Gluži, kā kabatās, kurās brīžam atrodamas dažnedažādas lietas, arī albumā izpaužas grupas darbības daudzpusējās dabas. Dziesmas savā būtībā ir atšķirīgas, tomēr ieturētas labās indīroka tradīcijās. Krāsu piešķir gan dažādi sitamie instrumenti, gan ērģeles, gan arīpūtēju trio, kas apvienojumā armūsdienu ritma grupas skanējumu un daudzbalsīgu dziedājumu raisa asociācijas ar sešdesmito gadu mūziku, turpretim šīs dziesmas atšķaidītas ar grupas jaunāko daiļradi, kas ieturētas indie popa un roka nokrāsās” par debijas albumā dzirdamo stāsta dziedātājs Rūdolfs.

Albums tapis piecu gadu laikā un precīziraksturo to, kas ar grupu šo gadu laikā ir atgadījies – jautra kopā būšana, nedaudz politikas, sāpīgas šķiršanās, patīkamas šķiršanās, satikšanās un secinājumi par mums pašiem, pa virsu sarkastisks humors, kurš vijas cauri teju visām albuma kompozīcijām, kā arī pasniegts albuma nosaukumā.

Atzīmējot šo īpašo notikumu, plānoti pieci koncerti katrā Latvijas vēsturiskajā novadā, katram grupas dalībniekam pārstāvot savu novadu, kā arī noslēguma koncerts Rīgā.

Grupu „The Black Pockets” veido četri puiši – Rūdolfs, Jānis, Artūrs un Arturs. Viņi iepazinās koledžā un pēc divus gadus ilgiem eksperimentiem nonākuši pie šābrīža skanējuma, ko paši raksturo kā „indie/rock/mazliet psihodēlija”. Mūziķi neslēpj, ka iedvesmojušies gan no mūsdienu indie mūzikas māksliniekiem, piemēram, „Arctic Monkeys” un „Vampire Weekend”, gan arī no sešdesmito gadu grandiem – „The Kinks”, „The Beatles” un „The Who”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit