Skip to content

Indīroka grupa “The Black Pockets” izdod singlu un videoklipā iepļaukā!

Šodien, 4. aprīlī, apvienība “The Black Pockets” klausītājiem nodod singlu “Politely”, kā arī prezentē oficiālo video no gaidāma pirmā debijas albuma.

“Dziesmas veidošana aizsākās ar tās tekstuālo daļu, kad saņēmu kādu interesantu telefona zvanu pēc kura dziesmas doma bija skaidra.” stāsta grupas dziedātājs Rūdolfs Švēde. “Katrs zina to sajūtu, ka telpā atrodas kāds cilvēks, kurš lielākajai daļai cilvēku krīt uz nerviem. Par to arī dziesma,” turpina Rūdolfs.

Līdztekus singlam tapis arī video klips. Galvenā klipa varonis, grupas kvēlākais fans, Mārcis Benužs, filmēšanas procesā uz savas ādas izjuta aptuveni piecdesmit no sirds sistas pļaukas, kas diezgan tieši norāda uz klubā valdošo atmosfēru. Lai gan darbs pie video veidošanas tika uztverts nopietni, paši kadri ir gana komiski un asprātīgi, brīžiem pat apzināti pārspīlēti un stereotipizēti, katrā ziņā esam pret jebkāda veida vardarību,” skaidro grupas dalībnieki.

Videoklipa uzņemšanas vajadzībām pagraba noliktavas telpās mērķtiecīgi pašu spēkiem tika ierīkots (iekārtots) klubs precīzi uz vienu filmēšanas dienu. Lai mazinātu spekulācijas, jāpiemin, ka klubs nebija publiski pieejams un tajā tika izmantotas butaforijas.

“Politely” ir singls no aprīlī gaidāmā grupas debijas albuma “The Best of”, kurā būs apkopoti pirmās piecgades būtiskākie darba augļi.

Ar pirmo singlu “As Fast As I Can” mūziķi iepazīstināja 2016. gada sākumā, un uzreiz tika salīdzināti ar grupas “Two Door Cinema Club” skanējumu, turpretī turpmāk izdotie singli “60 s’ ” un “Characters” iezīmēja vintage rock šķautnes grupas darbībā. Grupu «The Black Pockets» veido četri puiši – Rūdolfs, Jānis, Artūrs un Arturs. Līdz šim grupa izdevusi četrus singlus, kā arī paspēts sarakstīt tituldziesmu televīzijas raidījumam “Sapnis par Ameriku” un “Sapnis par Eiropu”.

Singlus iespējams noklausīties un bez maksas lejupielādēt www.theblackpockets.com un theblackpockets.bandcamp.com, kā arī lielākajās straumēšanas vietnēs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit