Skip to content

Ingars Viļums izdod jaunu dziesmu Armanda Lozinska – Lūša ieskaņojumā

INGARA VIĻUMA jaunā dziesma – “Dzejolī, kur rozes zied”, ieskandina pavasara tuvošanos un piesaka plašākai auditorijai kādu interesantu vokālistu.

Ornitologi saka, ka strazdi atdarina skaņas, ko dzird ikdienā. Tai pašā laikā to balss potenciāls ir daudzkrāsains un unikāls. Latvijā ir kāds puisis Armands Lozinskis – Lūsis, kurš kā rīdzinieks jau kopš bērnības piedalās dažādās muzikālās aktivitātēs, organizē “Dziedātāju konkursu”, rada savas oriģināldziesmas, kopā ar savu grupu muzicē Latvijas mūzikas klubos, ir atpazīstams radio singlā “Tici man”, kas tapusi  sadarbībā  ar apvienību “Rīmdari’’.

Tiesa, Latvijā pamanīts tieši TV rīkotajās karaoke sacensībās kā grupas “Prāta vētra” dziesmu kaverversiju izpildītājs, jo viņa vokāls līdzinās Renāra Kaupera balsij. Atšķirībā no strazdu putna Armands dzied savā balsī, viņš neatdarina. Būt tik līdzīgi skanošam – tā ir dāvana vai tomēr nē? Latvijā labi zināmais mūziķis, producents un mūzikas autors Ingars Viļums, kurš sadarbojas ar ļoti daudziem pašmāju dziedātājiem, šoreiz lēma savu jauno dziesmu dot izpildīt tieši Armandam.

Dziesmas autors Ingars Viļums: “Aiz šīs dziesmas manos atmiņu kambaros slēpjas īpašas emocijas. Dziesma ir radusies laikā, kad viss manā dzīvē nostājās uz robežšķirtnes. Vokālā vēlējos saklausīt kaut ko īstu un patiesu – rūgti saldas skumjas, kas tobrīd mājoja arī manī pašā. Tieši Armanda vokālais sniegums dziesmu padarīja vēl emocionāli piesātinātāku. Paldies viņam par to.’’

Armands: “Kādā jaukā dienā kā pārsteigumu saņēmu ziņu no Ingara. Noklausījos dziesmas demo un sapratu, ka tā ir, kā radīta man. Paldies Ingaram par uzticēšanos un sadarbību. Ceru, ka šī liriski melodiskā dziesma uzrunās klausītājus.”

Dziesma ierakstīta Ingara Viļuma mūzikas ierakstu studijā ‘’VEIV’’.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit