Skip to content

Instrumentālā roka mūzikas vakars Jelgavā

Piektdien, 12. janvārī, Jelgavā, „Melno Cepurīšu Balerijā” (Raiņa ielā 28) notiks postroka un instrumentālā roka mūzikas vakars, kurā spēlēs grupa „Tempus” no Saldus un rīdzinieki „A Farewell To Words” . 

Instrumentālā roka duets no Saldus „Tempus’’ dibināts 2013. gada sākumā. Grupas skanējumā ir samiksēti tādi mūzikas žanri kā post-rock, post-metal, math-rock, doom. Grupai pašai tīk savu stilu saukt par instrumentālu rokmūziku domājošiem cilvēkiem. Grupa savu piecu gadu pastāvēšanas laikā ir koncertējusi visos atzītākajos Austrumeiropas klubos. 2017. gada Sanktpēterburgas festivāla „Post Summit’’ kā galvenie mākslinieki. „Tempus” ir saņēmusi teicamas atsauksmes no ārzemju klausītājiem un medijiem, dēvējot to par vienu no Baltijas flagmaņiem post žanrā.

Grupas diskogrāfijā ir divi studijas albumi: „The Future Is Not For Us To See” (2015) un „Hymn For The Courageous” (2017). 2018. gadā ir paredzēts izdot trešo ierakstu.

„A Farewell To Words” ir četru draugu instrumentālā roka apvienība no Rīgas. Savā skanējumā grupa ietver gan post-rokam raksturīgus, gan arī dažādus punk, hardcore un emo žanru elementus. Pirmsākumi šim projektam meklējami 2014. gada rudenī, kad divi grupas dalībnieki (Artjoms – bungas un Oskars – ģitāra), epizodiski kopā mēģināja, spēlējot savu dziesmu idejas, citu grupu „koverus’’ vai vienkārši improvizēja. 2016. gada sākumā tika nolemts šo projektu virzīt nopietnāk. Tika pieaicināts Mareks (basģitāra) un attīstītas esošās idejas, kā arī veidotas jaunas, tika ieguldīti līdzekļi labākas aparatūras un instrumentu iegādei un virzība uz pirmā nopietnā ieraksta veikšanu. 2017. gada vasarā grupai pievienojas Miķelis (ģitāra).

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit