Skip to content

“Instrumenti” jauns singls un video “Runā Rīga”

Grupa “Instrumenti” publicē dziesmu “Runā Rīga” un tās video klipu, kura scenārija autors un režisors ir Kaspars Roga.

“Runā Rīga” ir “Instrumenti” svaigākais veikums, kas ir grupas nākamā gada pirmajā pusē gaidāmā jaunā albuma priekšvēstnesis. “Runā Rīga” mūzikas autors Reinis Sējāns stāsta: “Bīts radās spontāni, nemaz nedomājot, ka tas kļūs par kādas dziesmas pamatu. Tikai vēlāk tas neticami organiski satikās ar Marta Pujāta labu laiciņu atpakaļ rakstītu tekstu. Tās reizes, kad notiek šāda negaidīta saslēgšanās, nostiprina pārliecību, ka, lai arī katrs dzīvojamies savā nodabā, mēs visi viļņojamies kopīgā frekvencē un, acīmredzot, nu ir pienācis laiks jaudīgai enerģijas izlādei.”

Video klipa idejas autors ir Kaspars Roga, kurš talantīgas radošās un tehniskās komandas sastāvā uzbūris, Instrumentprāt, lielisku “Runā Rīga” vizuālo stāstu. Komentē Jānis Šipkēvics: “Kaspars Roga mūziku jūt īpaši vizuāli. Viņam piemīt apbrīnojama spēja pārvērst dziesmas vārdus fantastiskos simbolos, melodiskās līnijas – vibrējošos attēlos. Un bildes ritms – tā prot tikai īsts bundzinieks! Šodien mums ir iespēja piedzīvot viņa talanta un augstākās meistarības krustpunktu.” Jāatzīmē, ka video piedalījušies arī lielākie Latvijas hip-hop grandi – ansis, Gustavo un Ozols.

“Runā Rīgā” režisors Kaspars Roga norāda: “Grupa “Instrumenti” allaž bijuši izaicinājumu pilni un šī dziesma nav izņēmums. Pirmo reizi to noklausoties, kārtējo reizi biju patīkami pārsteigts par grupas radošajiem izaicinājumiem un risinājumiem mūzikā. Šķita tikai loģiski pastiprināt šo sajūtu arī videoklipā, pie kura kopā strādājām brīnišķīgā komandā, acīs mums visiem sprakšķēja kino mīlestības dzirkstele, kas tagad ir materializējusies jaudīgā klipā jaudīgai dziesmai! Paldies Instrumentiem par iespēju, komandai par izturību! Patīkamu skatīšanos, lai Rīga runā!”

Foto – Aiga Rēdmane.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit