Skip to content

“Instrumenti” piedāvā jaunu singlu 80 dienas pirms vērienīgā koncerta Daugavas stadionā

“Pus4rāpus no rīta” ir ceturtais singls no grupas “Instrumenti” jaunākā studijas albuma “Cilvēks”, kas maija vidū ar svinīgu atklāšanas koncertu tika atzīmēts topošajā mākslas centrā “Zuzeum”.

Albumā “Cilvēks”, kas pieejams visos lielākajās mūzikas veikalos, kā arī “Circle-K” un “Rimi” tirdzniecības vietās, kā arī visās digitālās mūzikas platformās,  iekļautas 12 jaunas dziesmas, no kurām trīs radušās sadarbībā ar citiem Latvijā iemīļotiem mūziķiem –  “Prāta Vētra” (“Te Saule aust”), Intars Busulis (“Nēnujā” ) un ansis (“Atmiņas problēmas”).

Pēc 80 dienām, pašā vasaras izskaņā, 31. augustā, Rīgā, Daugavas stadionā notiks vērienīgākais koncerts “Instrumenti” pastāvēšanas vēsturē. Koncerta laikā “Instrumenti” izpildīs  publikas iecienītākos grupas skaņdarbus, īpašu uzmanību veltot jaunākajam studijas albumam “Cilvēks”, kā arī tā priekštecim – albumam “Atkala”.

Albums “Atkala” pavisam nesen saņēmis Zelta diska statusu; šāds statuss tiek piešķirts par mūzikas ierakstiem, kas pārdoti vismaz 5000 eksemplāros.

Pirms jaunizveidotā koncertšova Daugavas stadionā, Rīgā, “Instrumenti” šovasar vēl viesosies Kuldīgā (19. jūlijs), kā arī Alūksnē (2. augusts) ar koncertiem, kas balstīti uz pagājušās vasaras “Atkala” koncertprogrammu.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit