Skip to content

“Instrumenti” publicē jaunu dziesmu un video – “Tu iekriti manī”

Grupa “Instrumenti” publicē jaunu dziesmu – “Tu iekriti manī”, kas ir jau ceturtais singls no vasaras beigās gaidāmā albuma “Runā Rīga”.

“Tu iekriti manī” seko jau pagājušajā gadā izdotajiem singliem “Nāc dejot (Sirdi izkratīt)”, “Runā Rīgā” un šī gada sākumā publicētajam “Man patīk”; tie visi ir vasaras beigās gaidāmā albuma “Runā Rīga” pirmsvēstneši, kam oktobra beigās sekos vērienīgs koncerts “Arēnā Rīga”.

“Tu iekriti manī” mūzikas autors Reinis Sējāns stāsta: “Tas notika pirms vairākiem gadiem, kad, šķirstot dzejnieka Emīla Buiķa grāmatiņu, viens dzejolis iekrita tieši manī. Dziesma radās zibenīgi, bet izrādījās, ka tai vajadzēs dažus gadus, lai tā nobriestu savam spožajam iznācienam. Ļoti ceru, ka šī mīlestības piepildītā dziesma pielies klausītāju sirdis pillnas līdz malām.”

Singlam “Tu iekriti manī” ir radīts arī videoklips, kas tapis sadarbībā ar režisoru Ritvaru Bluku.

Jau šīs sestdienas, 1. jūnija, vakarā “Instrumenti” uzstāsies “3. Lielajā Koncertā” Mežaparka Lielajā estrādē, bet vasaras vienīgais pilna garuma koncerts notiks Saulkrastu novada svētkos 6. jūlijā.

Kā zināms, 26. oktobrī “Instrumenti” aicina visus uz vērienīgu koncertšovu “Runā Rīga”, kas norisināsies “Arēnā Rīga”. Koncertā būs iespēja dzirdēt gan jaunākās dziesmas no albuma “Runā Rīga”, gan iemīļotākos hitus no grupas bagātīgā dziesmu kataloga.

Biļetes ir pieejamas Biļešu Serviss tirdzniecības tīklā. Līdz 12. jūnijam biļetes lētāk! Bērniem līdz 7 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja ir bez maksas, ja nav nepieciešama atsevišķa sēdvieta. 

 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit