Skip to content

Intars Busulis ar singlu “Līnijas” aicina uz koncertu “Arēnā Rīga”

Dziedātājs Intars Busulis 13.februārī laiž klajā jaunu singlu “Līnijas” no jaunā albuma “Spēlē savā burvju flautā”. Jau 8.martā šī dziesma izskanēs arī Intara Busuļa un Abonementa orķestra koncerttūres atklāšanas koncertā “Arēnā Rīga”.

Dziesma “Līnijas” vēsta par īstumu mūsdienu attiecībās. Intars Busulis stāsta, ka par mīlestību ir vajadzīgas dažādas dziesmas. “Ne vienmēr visi ir situācijā, kad attiecības ir piepildītas ar mīlestību. Līnijas iezīmē to, kas ar mums jau dzīvē noticis, mūsu nospiedumi. Tās var vilkt, lai nākotni zīmētu ar jauno, vēlamo, to, pēc kā tiecamies. Citreiz tās ir tikai ilgas, taču dažkārt tiešām nepieciešams pāršķirt jaunu lapu, strādāt pie attiecībām un zīmēt no jauna esošo.”

Skaņdarbu izpilda Intars Busulis kopā ar Abonementa orķestri. Dziesmas mūzikas autors ir komponists Kārlis Lācis, kurš pirmo reizi sadarbojies ar teksta autori Elīnu Sproģi. Dziesmas “Līnijas” producents ir Jānis Aišpurs. Dziesmai “Līnijas” tapis arī liriku videoklips.

Šī dziesma ir singls no Intara Busuļa albuma “Spēlē savā burvju flautā”, kas iznāca pērnā gada rudenī. Gan jaunās albuma dziesmas, gan klausītāju iemīļotie skaņdarbi būs dzirdami Intara Busuļa solo koncertos “Spēlē savā burvju flautā”, kas norisināsies 8. martā “Arēnā Rīga”, 16. martā Daugavpilī, 22. un 23. martā Cēsīs, 5. un 6. aprīlī Rēzeknē, kā arī 13. un 14. aprīlī Liepājā. Biļetes meklējamas “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā, kā arī interneta vietnē: https://www.bilesuparadize.lv/lv/performance/27124

Koncerttūri “Spēlē savā burvju flautā” atbalsta zīmols Selga, Latvijas Gāze, Radio Skonto, žurnāls OK!, JCDecaux, Virši, Visual Media, Diena, inbox.lv, TV3 Group.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit