Skip to content

Intars Busulis ar vērienīgu un emocionālu koncertu Arēnā Rīga atklāj koncerttūri

8. martā izskanējis dziedātāja Intara Busuļa un Abonementa orķestra koncerttūres atklāšanas koncerts Arēnā Rīga.

Koncertā tika atskaņotas gan dziesmas no jaunākā albuma “Spēlē savā burvju flautā”, gan klausītājiem jau iemīļoti skaņdarbi. Intara Busuļa mūzikas cienītājiem koncertā bija iespēja izjust pilnu emociju gammu, saņemot māksliniekam raksturīgo humora devu, kā arī izjūtot smeldzi, klausoties viņa emocionālās dziesmas.

Koncertā kopā ar Intaru Busuli piedalījās Abonementa orķestris, kura sastāvā ir Kārlis Lācis, Kaspars Zemītis, Kaspars Grigalis, Edvīns Ozols, Māris Jēkabsons, Vineta Elksne, Karīna Tropa, Kristīne Pastare un Alise Kante.

Arēnā Rīga uz skatuves mūziķiem pievienojās arī pūtēju grupa no Latvijas Radio Bigbenda, stīgu kvartets no Sinfonietta Rīga, gospeļkoris “GG Choir”, kā arī vienīgais viesis, albuma producents, dziedātājs Jānis Aišpurs.

Koncerttūre ar Intara Busuļa solo koncertiem “Spēlē savā burvju flautā”, turpināsies 15. un 16. martā Daugavpilī, 22., 23. 24. martā Cēsīs, 5. un 6. aprīlī Rēzeknē, kā arī 13. un 14. aprīlī Liepājā. Biļetes meklējamas “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā, kā arī Biļešu Paradīze tirdzniecības vietās.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit