Skip to content

Intars Busulis: “Cilvēcība ir vienīgais, kas mūs var glābt”

Dziedātājs Intars Busulis laiž klajā jaunu kompozīciju “Āmen”. Dziesma ir aicinājums ticēt cilvēcībai, kas dod cerību nākotnei, neskatoties uz pasaules notikumiem, nelaimēm, dabas katastrofām. Tā ir cīņa par brīvību visos laikos un notikumos.

Intars Busulis atklāj, ka šī dziesma tapusi ļoti spontāni, vēl pirms Krievijas kara uzbrukuma Ukrainai, taču pēc šī notikuma uzreiz atnākusi skaidrība, par ko lūgt. “Ceru, ka cilvēkiem šī dziesma palīdzēs sajust sevī spēku un ar jaunu sparu rast iespēju atbalstīt visus, kuru dzīvība ir apdraudēta un kurus pārņēmis izmisums”, stāsta Intars.

Intars Busulis, Abonementa orķestris un gospeļkoris GG Choir dziesmu “Āmen” izpildīs divos labdarības koncertos, kas veltīti Ukrainas atbalstam. 24. februārī koncertā “Veltījums Ukrainai”, kas norisināsies atjaunotajā Rīgas Cirka arēnā, savukārt, 25. februārī koncertā “Ukrainas brīvībai”, kas tiks organizēts pie Rīgas Kongresu nama.

Šī dziesma ir pirmais singls no ilgi gaidītā Intara Busuļa albuma, kas gaidāms rudenī. Šī un vēl citas jaunās dziesmas būs dzirdamas arī Intara Busuļa solo koncertos “Es Tevi Redzu”, kuri norisināsies 17. un 18. jūnijā Dzintaru koncertzālē.

Skaņdarba mūzikas autors ir Intars Busulis, teksta autore – Kate Elpo, aranžiju veidojis Reinis Sējāns. Dziesmas producenti ir Reinis Sējāns un Jānis Aišpurs.

Dziesmai “Āmen” ir tapis arī videoklips sadarbībā ar videogrāfu Jāni Dunkuru.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit