Skip to content

Ir noticis “Svarīgākais notikums Latvijas pop-hiphopā” – OLAS izdod albumu

Lieldienās ar jaunu albumu pie klausītājiem atgriezās grupa “OLAS”, kuras pamatsastāvā ir reperi Reiks un Pavlo (Žanis Pavlovskis). Jaunajam albumam dots nosaukums “Svarīgākais notikums Latvijas pop-hiphopā”, un tā pieteikumu ierunājis radio DJ Toms Grēviņš.

Albumā klausāmas muzikāli un tematiski daudzveidīgas dziesmas, kas tapušas vairāku gadu garumā. Marta sākumā izdotais jaunā albuma vēstnesis, singls “Dzīvot Kaifs” ar Misteru Krūmiņu piedziedājumā, šobrīd atrodas pašmāju straumētāko ierakstu topa virsotnē. Dziesma “Hennessy” ierakstīta pirms astoņiem gadiem uzreiz pēc kādreizējā grupas superhita “Daudz naudas” izdošanas. Dziesmā “Lauku meiča” kopā ar strübergu (Kristaps Strūbergs) dzirdama latgaliešu valoda. Agresīvākā albuma kompozīcija “Tētis miljonārs” tapusi kopā ar apvienības “Kreisais Krasts” reperi Denisu Stepanovu. Par publikas favorītu OLAS albuma prezentācijā 6.aprīlī “AOK City”, Rīgā kļuva dziesma “Man patīk”, kura vakara gaitā tika atskaņota vairākas reizes ar pieprasījumiem atkārtot.

“Mēs paši esam ļoti gandarīti par šo albumu, jo darbs tika ieguldīts nopietns un liels! Neviena dziesma albumā nav ielikta tikai tāpēc, lai būtu vairāk dziesmu, bet tiešām uzskatām, ka katra dziesma ir atsevišķs hits. Mūsuprāt, albums ir arī ļoti daudzveidīgs, un katrs klausītājs atradīs dziesmu, kas viņam patiks. Iesakām noklausīties albumu no sākuma līdz galam un vairākas reizes,” aicina “OLAS” dalībnieki.

Albuma tapšanā piedalījās mūzikas producenti Rolands Prīverts-Beimo (heywhosthatkid) un Marks Spruģevics (Mauriks). Viesmākslinieku kārtā klausāmi arī Henrijs Mucenieks (Henny), Jānis Krūmiņš (Misters Krūmiņš) un Olgas Rajeckas balss ieraksts no dziesmas “Kad man vairs nebūs 16”.

Līdz ar albuma “Svarīgākais notikums Latvijas pop-hiphopā” izdošanu OLAS uzsāka koncerttūri. Lieldienu brīvdienās aizvadīti koncerti Saldū un Valmierā. Nākamie koncerti paredzēti Jelgavā (21.04. “Tonuss”), Jēkabpilī (22.04. “Luiize”), Liepājā (28.04.“Big7”) un tūres noslēgums Rīgā (05.05.“First”).

Nākamgad grupai OLAS gaidāma 10 gadu jubileja. Darbība nav bijusi bez pārtraukumiem, tomēr reperi sola, ka šoreiz OLAS ir uz palikšanu un ir pateicīgi klausītājiem, kuri palīdzējuši grupai nonākt atpakaļ topos. Duets radies kā humora projekts 2014. gadā, apvienojoties kādreizējiem kursa biedriem Žanim Pavlovskim un reperim Arvim Reikam. Pirmā pusgada laikā OLAS sasniedza pārsteidzošus Youtube skatījumu rādītājus. 2017. gadā duets izdeva debijas albumu “Ir klāt”.

Spotify

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit