Skip to content

Ivans Baigais izdod albumu “Ceļojums uz Rajonu”

Hiphopa apvienības Kreisais Krasts” reperis Ivans Baigais izdod solo albumu Ceļojums uz Rajonu. Līdz ar albumu tituldziesmai publicēts arī videoklips.

Albumā iekļautas sešpadsmit dziesmas un pieci skiti. Viesmākslinieku vidū reperi: Pionieris, ansis un Elfs. Mūzikas ierakstu un pēcapstrādi veicis Kaizers. Muzikālo pavadījumu veidojoši pašmāju bītmeikeri: Kaizers, trakamelodija, udesbeats, SilinsBeats, dzii, Birch Please un Veiders. Albuma vāka dizaina autore Katrīna Megija Deičmane.

“Albums ir ļoti personisks un atklāts ieskats manās dzīves gaitās vietā, kurā esmu dzimis un pavadījis lielu savas dzīves daļu. Vietā, kas tik daudzus no mums vieno un šķir. Tie ir dzelzbetona labirinti, kuros daudzi maldās joprojām. Kāds izmisīgi cenšas atrast izeju, kāds samierinās un pieņem visu, kā ir. Lai kā arī būtu, esmu sen tos pieņēmis kā savas mājas. Tā ir liela daļa no manis, un es vēlos ar to padalīties ar saviem cilvēkiem, faniem, hiphopa cienītājiem,” atklāj reperis.

Līdz ar albumu Ivans Baigais prezentē videoklipu tituldziesmai „Ceļojums uz Rajonu”. Video filmēts Zolitūdē – rajonā, kuram veltīts gan repera debijas albums “Zolitūdes Panti Vol. 2” (2021.) , gan 2012. gadā izdotais miksteips ar 50 kompozīcijām “Zolitūdes Panti Vol. 1”.

Spotify

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit