Skip to content

Ivans Baigais no apvienības “Kreisais Krasts” izdod singlu “Kastanis”

Latvijas lielākās hiphopa apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks Ivans Baigais izdod enerģisku singlu “Kastanis”, kas ir vēstnesis šī gada izskaņā gaidāmajam repera solo albumam “Ceļojums uz rajonu”.

Rudens sezonai aktuālā dziesmas nosaukuma “Kastanis” vārdu un idejas autors ir Ivans Baigais, mūzikālā pavadījuma jeb bīta veidotājs ir pašmāju hiphopa mūzikas producents Veiders, savukārt ierakstu un pēcasptrādi veicis Kaizers – “Kreisais Krasts” biedrs, studijas producents un reperis.

Jaunais singls ir, iespējams, dejojamākais no Ivana Baigā gaidāmā solo albuma gabaliem, tam ir potenciāls uzlādēt ballīti un iekustināt deju grīdu. Kā atzīmē Veiders, dziesmas bīts ieturēts 2000-o gadu populārā amerikāņu mūzikas producenta “Timbaland” stilā.

Jaunais singls “Kastanis” Spotify

Ivana Baigā gaidāmais solo albums “Ceļojums uz rajonu” ir jau gatavs un pie klausītājiem līdz ar tituldziesmas videoklipu nonāks jau novembra beigās. Aktuālajiem jaunumiem iespējams sekot šajā saitē: https://linktr.ee/ivansbaigais

Ivans Baigais kopš 2009.gada ir apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks. Piedalījies “Kreisā Krasta” albumos “Tilts”(2019.) un “Krasta FM” (2020.), kā arī bijis viens no labdarības maratona “Dod Pieci” 2021. gada himnas līdzautoriem. 2021. gada pavasarī izdeva savu debijas solo albumu ar nosaukumu “Zolitūdes Panti Vol. 2”, kas idejiski atsaucās uz 2012. gadā publicēto miksteipu ar 50 kompozīcijām “Zolitūdes Panti”.

Veiders (zināms arī kā CHRIS VADER) ir latviešu producents un DJ, kas atpazīstams ar tehniski smago skanējumu. Savu darbību uzsāka 2010. gadā, sākotnēji darbojoties Drum & Bass žanrā. Pēdējo gadu laikā līdz ar Hip Hop/Trap mūzikas producēšanu atstāj spilgtu iezīmi Latvijas hiphopa scēnā. Plašāku atpazīstamību ieguva kā repera anša godalgotā albuma “Liela māksla” dziesmu “Sports” un “Bimini” bītu autors. Sadarbojies arī ar tādiem māksliniekiem kā Steps, Kjuumanis, E.V., Būū u.c.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit