Skip to content

Ivo Fominam jauna dziesma un aizkustinošs video

Ivo šī gada populārākā dziesma “Lai jau deg” jau paspējusi iekarot radiostaciju un dziesmu aptauju topu virsotnes un ir viena no šī gada “smagākajām” un jaudīgākajām latviešu dziesmām, kādas nācies radio ēteros dzirdēt. Gluži likumsakarīgi, ka nākamā dziesma ir romantiskāka un stāsta par attālumu, kurš nevis vieno, bet bieži vien saista cilvēkus vēl vairāk.

Ivo Fomins: “Cilvēki, kuri patiesi mīl viens otru, ir nešķirami. Nopietni. Lai cik tālu mēs viens no otra arī neatrastos, ir kaut kādas neizskaidrojamas saites, kuras mūs tur pie mīļotā cilvēka. Bieži vien tieši no attāluma tu redzi, cik patiesībā ļoti kāds ir ar tevi. Šoreiz gribējās mazliet “maigāku” skanējumu, tāpēc uzticēju dziesmu miksēt Gintam Stankevičam, kurš šajā ziņā jau daudzus gadus, manuprāt, ir viens no labākajiem.”

Šobrīd jau dziesma ir kļuvusi par Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas himnu.

Ivo: “Ļoti priecājos par to, jo tieši šīs skolas vadītāja Gita Vāvere bija dziesmas tapšanas ierosonātājām un nolēma, ka dziesmai nepieciešams arī video. Savu daļu filmēju Liepājā, “Lielajā dzintarā”.”

Dziesmas skaņu celiņu producēja Ivo Fomins un Roberts Dinters. Ierakstīja Roberts Dinters. Basa partijas ieskaņoja Kristaps Eihvalds. Miksēja Gints Stankevičs. Video režisors: Jāzeps Podnieks. Video producents: Biruta Elīza Kirmuška. Kamera: Ritvars Bluka.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit