Skip to content

IVO FOMINAM JAUNS ALBUMS „NEKAS JAU NEBEIDZAS”.

Šonedēļ pie klausītājiem nonāks Ivo Fomina jaunais albums „Nekas jau nebeidzas”. Tajā iekļautas gan jau popularitāti un klausītāju atzinību ieguvušas dziesmas – „Putni bez spārniem”,  „Šodien” un albuma tituldziesma „Nekas jau nebeidzas”, gan arī jaunas un vēl nepublicētas dziesmas. Visu albumā iekļauto dziesmu autori ir Ivo Fomins (mūzika) un Guntars Račs (vārdi). Pavisam albumā iekļautas deviņas dziesmas.

Ivo Fomins: “Parasti albumos ir atrodamas divpadsmit un vairāk dziesmu, bet es izlēmu, ka pietiks ar deviņām tādām, kuras ir tematiski vienotas un par kurām mēs grupā esam pārliecināti, ka tās ir mūsu šī brīža labākās. Albuma nosaukums „Nekas jau nebeidzas” runā pats par sevi, jo darbs pie sasniegtā nekad neapstājas un mūs gaida arvien jauni izaicinājumi. Dziesmas ir par mīlestību, par dzīvi, un par to, kā mēs šobrīd jūtamies. Esam rūpīgi pie tām strādājuši. Tās viena otru saturiski un muzikāli papildina, un veido kopīgu stāstu. Iespējams, kāds saklausīs nelielu kantrī noskaņu vai pop roka pazīmes, bet tas nav neapzināti. Man gribējās mazliet pārkāpt viena žanra robežas. Es izpildu to mūziku, kas man vislabāk patīk un daudz neprātoju par to, kādā žanrā kāds to ierindos.”

6.novembrī līdz ar jauno solo albumu tiks publicēts arī šī brīža aktuālās dziesmas “Šodien” video, kuru veidojis producents Ritvars Bluka. Piektdien tiks prezentēta arī jaunā mājas lapa www.ivofomins.lv. Mājas lapā būs atrodama aktuālākā informācija par koncertiem un citiem projektiem, kuros mūziķis piedalās. Mājas lapā būs arī iespēja pasūtīt jauno albumu.

Piektdien, 6.novembrī, pulksten 17.00 ar pasākumu Liepājas tirdzniecības nama “Kurzeme” 1.stāvā notiks jaunā albuma veicināšanas koncerts, kas ir daļa no paredzētās koncertu sērijas. Stundas garumā fani varēs tikties ar mūziķiem, noklausīties dziesmas no jaunā albuma un tos arī iegādāties.

Tās pašas dienas vakarā, 6.novembrī, populārajā mūzikas klubā “Fontaine Palace” visiem interesentiem būs iespēja baudīt Ivo Fomina uzstāšanos divu stundu garā muzikālā programmā. Koncertā tiks atskaņotas dziesmas no jaunā solo albuma, kā arī zināmi un iemīļoti hiti no agrāko laiku repertuāra.

Šis ir jau piektais Ivo Fomina solo albums, kopš dueta “Fomins&Kleins” darbības pārtraukšanas. Nu jau vairāku gadu garumā Ivo Fomins savu muzikālo karjeru veiksmīgi turpina kopā ar mūziķiem Robertu Dinteru (ģitāra), Kristapu Leiti (ģitāra) un Ēriku Hanzovski (bungas). Jaunais albums muzikāli un tehniski organizēts un ierakstīts Liepājā – Ivara Sudmaļa un mūziķu izveidotajā ierakstu studijā Roberta Dintera virsvadībā. Savukārt, Labo ierakstu studijā, Rīgā Jānis Kalve veicis jaunā albuma skanējuma apstrādi un tā saucamo miksēšanu. Albumu izplata Ivo ilggadējie sadarbības partneri kompānija „Mikrofona ieraksti“.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit