Skip to content

IVO FOMINS: – “ŠODIEN MAINĪSIES MŪSU DZĪVES”!

Liepājas rokmūzikas karognesējs Ivo Fomins, vēl šogad ieplānojis izdot jaunu albumu un publicē vēl vienu jaunu dziesmu -“Šodien”, kuras mūzikas autors ir pats Ivo. Pamatmateriāls ierakstīs pašu grupas mūziķu studijā Liepājā, grupas ģitārista Roberta Dintera vadībā, bungas ieskaņotas Ivara Sudmaļa studijā, bet dziesma pabeigta Rīgā, “Labo ierakstu studijā” pie Jāņa Kalves.

Ivo Fomins: – “Katra jauna lieta maina mūsu dzīves. Man ir laba sajuta par jauno dziesmu, protams, visu izšķirs klausītāji. Pašam šķiet, ka ir izdevies pateikt to, ko vēlējāmies. Darbs pie dziesmas noritēja trīs dažādās studijās, jo gribējās, lai rezultāts ir maksimāli labs. Pašlaik intensīvi strādājam pie vēl vairākām dziesmām un ir sajūta, ka jaunais albums būs labākais no visiem, kāda ierakstā jebkad esmu piedalījies. Ir lieliska sajūta strādājot pašiem savā studijā, kur nav jāskatās pulkstenī, un vari visu pieslīpēt līdz pēdējam sīkumam.”.

Dziesmas vārdu autors Guntars Račs: -“ Katra diena ir kā jauns izaicinājums, kā jauna iespēja. Mainot ierastās lietas un mainot pašam sevi, mēs, protams, riskējam nonākt nepatīkamās situācijās, bet nemainot neko, mēs gandrīz droši varam prognozēt, ka paliksim tur, kur esam un nekad nesatiksim tos cilvēkus, kurus, iespējams, ļoti, ļoti vēlamies satikt. Par to arī šī dziesma.”.  

 Ivo Fomins ar grupu, paralēli darbam pie jaunā albuma, turpina aktīvi koncertēt un uzstāties klubos un koncertzālēs, vienmēr saņemot nedalītu klausītāju atzinību. Pamazām dziesmu programmā tiek iekļautas arī jaunā albuma dziesmas, no kurām šobrīd pazīstamākās un pieprasītākās ir “Putni bez spārniem” un “Nekas jau nebeidzas”.

 Un patiešām, nekas jau nebeidzas un jau šoruden Ivo Fomina dziesmu cienītāji saņems jaunu dziesmu albumu!

 Kopā ar Ivo Fominu viņagrupā muzicē ģitāristi Roberts Dinters, basģitārists Kristaps Leitis, bundzinieks Ēriks Hanzovskis.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit