Skip to content

Ivo Grīsniņš Grīslis izdevis dziesmu “Nāc” – jaunā albuma “Būtība” vēstnesi

Dziedātājs Ivo Grīsniņš Grīslis savā dzimšanas dienā izdos savu otro studijas albumu “Būtība”. Tā iznākšanu ieskandina dziesma “Nāc”!

Dziedātājs Ivo Grīsniņš Grīslis stāsta, ka dziesma “Nāc” ir kā  lampiņu virtene tumšā ielā, tā spēj izgaismot visbaisākās ēnas un radīt siltuma sajūtu jebkurā vietā un laikā: “Šī dziesma ir par mani, manām domām, sajūtām, vērtībām un darbiem! Viss, ko jūs dzirdat un redzat ir īsts un patiess un nāk no pašiem sirds dziļumiem. Tā atnāca viegli un harmoniski, tāpēc bija ļoti būtiski šo pašu sajūtu panākt arī kompozīcijas skanējumā” – piebilst mūzikas un teksta autors – Ivo Grīsniņš Grīslis.

Dziesmas video versija  ataino tumsas un gaismas spēli, kurā redzams, ka tikai tīrā un spilgtā gaismā atklājas svarīgais un būtikais  katrā no mums. Video stāsta tēli ķermeņa valodā runā par savstarpējo uzticēšanos un ļaušanos.

Dziesmas aranžija radīta sadarbojoties ar skatuves kolēģiem un domubiedriem Jāni Zvirgzdiņu, Ingaru Viļumu un Anriju Grīnbergu. Mūziķi jau iepriekš kopā radījuši kompozīcijas, kas spējušas iekarot vadošo Latvijas  radio staciju virsotnes. Dziesmas producents Jānis Zvirgzdiņš piebilst: “Dziesmas noskaņa ir kā radīta, lai aukstajos ziemas vakaros ar to varētu sasildīties”

Ivo Grīsniņa Grīšļa otrais studijas albums “Būtība” savu dienasgaismu ieraudzīs dziedātāja dzimšanas dienā – 14. decembrī. Albumā apkopotas 14 kompozīcijas, kas radītas un ierakstītas pēdējo gadu laikā. Daļa no tām klausītājiem jau ir labi zināmas, bet daļa būs pavisam jauni, vēl nedzirdēti skaņdarbi. Pirmo studijas albumu “Ivo Grīsniņš Grīslis” dziedātājs izdeva 2015. gadā.

Albuma prezentācijas koncerts notiks 14.12.2022 pl. 19.00 bārā “ST. Black” Rīgā, Dzirnavu iela 57A. Nelielā koncertā Ivo ar saviem domubiedriem iepazīstinās klausītājus ar  muzikālajiem jaunumiem un kopā svinēs jaunā albuma atklāšanas svētkus!

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit