Skip to content

Izdots grupas “Jāņa Ruņģa Klātbūtne” Ziemassvētku laika singls “Nāc”

Grupa “Jāņa Ruņģa Klātbūtne” laidusi klajā Ziemassvētku laikam veltītu singlu “Nāc”, kas ir trešais no apvienības jaunākā albuma “Dzīvojumi”. Tas seko grupas pirmajiem diviem singliem “Fikcija” un “Dvēseles kredīts” un tā videoklips šoreiz nav nedz eksperimentāls, nedz humoristisks, bet gan emocionāli gaišs un silts.

Dziesmas “Nāc” vizualizācijas režisors ir Kristaps Ločmelis, ar kuru grupai kopskaitā tapuši jau trīs videoklipi. “Jāņa dēls Bernards ir kā siltuma stars un klipa ideja bija vienkārša – ļaut viņam izpausties šajā pelēcīgajā vidē un pacensties noķert kadrā viņa mirkļa iespaidā radīto siltumu,” saka Kristaps. “Filmēšanas process bija kā tāda abpusēja improvizācija, ko kopā savilka dziesma.”

“Mēs sekojām Bernardam ar kameru vienā ziemīgā dienā pirms trīs gadiem,” klipa tapšanu atminas Jānis. “Toreiz viņam bija tikai pieci gadiņi, bet filmēšanos viņš izbaudīja. Šī dziesma ir tāda kā mantra, tikai latviešu mēlē. Tā aicina nākt līdzi dzīves dzīvojumos…”

Dziesmā “Nāc” pieaicināti arī viesi – Miķelis Putniņš no grupas “Ezeri”, Deniss Paškevičs, kurš iespēlējis vairākus skaistus flautas solo, kā arī stīgu kvartets “Nōna”, kurā darbojas četras meitenes: Līva Tomiņa (vijole), Dita Celitāne (vijole), Madara Tupiņa (alts) un Sarma Gabrēna (čells).

Jaunais singls noklausāms starptautiskajos mūzikas straumēšanas servisos un labākajās Latvijas radiostacijās, bet tā video apskatāms vietnē “YouTube”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit