Skip to content

Izglītojoša meistarklase “Līgumi – kādu parakstīsi, tā izvērtīsies tava karjera un finanses!”.

Maarten Leopold

10.05.2023.

plkst. 14:00

Klātienē  – “ES mājā” (Eiropas Savienības māja Rīgā)

Aspazijas bulvāris 28, Rīga

IEEJA –  AIZPILDĪTA REĢISTRĀCIJAS ANKETA (meistarklasē vietu skaits ierobežots, aizpildi anketu, ja apmeklēsi pasākumu klātienē).

REĢISTRĀCIJA MEISTARKLASEI!

Meistarklasi vadīs Mārtens Leopolds (Maarten Leopold), pieredzējis jurists no Nīderlandes, kurš jau vairāk kā 30 gadus praktizējies mūzikas, pasākumu, filmu, teātra un mediju jomā. Viņa klientu vidū ir gan mūziķi, grupas, dīdžeji, producenti, komponisti, gan arī ierakstu kompānijas, mūzikas izdevēji, reklāmas aģentūras, kā arī citi ar mūzikas radīšanu un izmantošanu saistīti individuāli un uzņēmumi.

Šobrīd Mārtens starptautiski pārstāv daudzus nīderlandiešu un ārvalstu klientus (ASV, Lielbritānija, Ķīna, Itālija, Francija, Vācija, Somija u.c.), konsultējot klientus par dažādiem līgumiem mūzikas un mediju nozarē, tostarp par menedžmenta un dzīvās mūzikas izpildījumu līgumiem, izdevējdarbības darījumiem, sinhronizācijas, kā arī sponsoru līgumiem un līgumiem, kas saistīti ar pasākumu organizēšanu un producēšanu.

Mārtena vadītās meistarklases ietvaros būs iespēja uzzināt vai atjaunot savas zināšanas par autoru un izpildītāju kolektīvā pārvaldījuma organizācijām, dažādiem mākslinieku – ierakstu kompāniju sadarbības līgumu piemēriem (tostarp honorāra dalīšanas standartiem, biežāk iekļautajiem līguma punktiem un to nozīmēm), kā arī iespēja izzināt, kādas priekšrocības mūziķiem var sniegt ierakstu kompānijas.

REĢISTRĒJIES MEISTARKLASEI!

 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit