Skip to content

Iznācis mini albums “Patrisha bija šeit”

27. novembrī iznācis dziedātājas Patrisha debijas mini albums “Patrisha bija šeit”. Albumā iekļauti mūziķes šogad jau iznākušie singli, kā arī trīs pavisam jaunas dziesmas. Albums “Patrisha bija šeit” pieejams digitālajās platformās, bet dzīvajā izpildījumā plašāka publika to varēs noklausīties jau 29.novembrī Palladium Rīga koncertzālē, kur Patrisha uzstāsies kā grupas Astro’n’out koncerta īpašais viesis.

“Patrisha bija šeit” mini albumā iekļautās dziesmas tapušas sadarbībā mūziķiem un producentiem no Latvijas, Zviedrijas, Lielbritānijas un Somijas. Tās ierakstītas studijās Rīgā, Berlīnē un Helsinkos.

“Šī albuma iznākšana man ir ļoti liels notikums un jūtos pateicīga visiem, kas ar mani bijuši kopā tā tapšanas laikā. Šogad uzsāktā sadarbība ar Universal Music man devusi nenovērtējamu atspēriena iespēju, kas ļāvusi pārvarēt savas bailes, radīt jaunu mūziku un to parādīt arī citiem,” stāsta Patrisha.

Patrisha uzsāka savu sadarbību ar Universal Music šī gada sākumā, izdodot singlus “Es varu būt tā”, “Visu un vēl vairāk” un “Lai tev sāp”. Svinot albuma iznākšanu, jauno mākslinieci varēs satikt “Astro’n’out” Palladium Rīga koncertā 29.novembrī, kā arī “StarFM’20 koncertsērija Frekvence” 30. aprīlī Rīgā, Hanzas Peronā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit