Skip to content

Izskanējis Chris Noah koncerts Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Vakar, 13.februāra vakarā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā izskanēja mūziķa Chris Noah līdz šim lielākais solokoncerts. Koncerts ticis izpārdots jau janvārī.

Pusotru stundu garajā koncertā klausītāji varēja baudīt gan akustiski izpildītas mākslinieka dziesmas, gan tādus zināmus singlus kā “Spark”, “Fall Through”, “Rain Is Still Falling Down” pilnā skanējumā. Koncerta laikā klausītāji tika iepazīstināti arī ar jaunāko singlu “Inside out”, kas iznāks 28. februārī, kā arī ar citām dziesmām, kuras plānots izdot 2019. gadā.

Koncerta otrajā daļā mūziķis skatītājiem sagādājis pārsteigumu, singlu “River” izpildot kopā ar koncerta viesmākslinieci – Aminatu Savadogo. Šīs dziesmas laikā vienaldzīgs nepalika gandrīz neviens, un tikai reti kurais pamanījās šo izpildījumu nenofilmēt savā viedierīcē un ievietot kādā no sociālajiem tīkliem.

Par koncertu Chris Noah stāsta: “Ir liels prieks uzstāties savai auditorijai, kas jau ir iepazinušies ar manu daiļradi un pazīst manu skanējumu. Protams, ļoti priecājamies par izpārdotu koncertu – tas ir jauns atspēriena punkts, kas dod spēku turpināt iesākto. Šobrīd aktīvi strādājam pie jauniem ierakstiem, ko klausītājiem nodosim pirms vasaras.”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit