Skip to content

Izsludināta Katrīnas Gupalo jaunās programmas koncerttūre visā Latvijā

22. decembrī ar koncertu Bauskas pilī dziedātāja un pianiste Katrīna Gupalo uzsāks savas jaunās programmas “Zvaigznes pieskāriens” koncerttūri, kas tuvāko mēnešu laikā izskanēs visā Latvijā. Koncertprogrammā iekļautas visā pasaulē iemīļotas dziesmas par ziemu, kosmosu un sapņiem Katrīnas Gupalo aranžijās balsij un klavierēm.

Jauno koncertprogrammu iedvesmojusi Katrīnas mīlestība pret ziemu un tās uzmundrinošo aukstumu, sapņaino svētku laiku un meditatīvo klusumu, kurā beidzot var sadzirdēt savas domas, ļauties sapņu lidojumam, fantāzijām, pavērties debesīs un sajust kosmosu. Koncertos izskanēs gan romantiskas un melanholiskas dziesmas, piemēram, Nikolas Kidmenas izpildītā “One Day I’ll Fly Away”, gan kosmosa tēma ar slavenajiem Deivida Bovija “Space Oddity” un Eltona Džona “Rocket Man”, gan dzirkstošā prieka enerģija Ališas Kīzas un Laizas Minelli Ņujorkas dziesmās, kā arī Elvisa Preslija un Frenka Sinatras gabali, bez kuriem nav iedomājama neviena ziemas balle. Būs arī Katrīnas Gupalo pašas kompozīcijas un citas klausītāju iemīļotas dziesmas latviešu valodā, un, iespējams, šī ir vienīgā koncertprogramma Latvijā, kur varēs dzirdēt arī ziemas noskaņu dziesmas franču valodā.

Koncertos būs dzirdama arī Imanta Kalniņa dziesma “Apvij rokas”, ko skatītāji īpaši iemīļoja Katrīnas Gupalo 2021. gada vasaras koncerttūres “Tauriņa samtainā smarža” laikā, kas bija veltīta leģendārā komponista mūzikai un izskanēja visā Latvijā.

Šobrīd izsludināti seši tūres koncerti. Jaunā programma pirmatskaņojumu piedzīvos 22. decembrī pl. 19.00 Bauskas pils muzejā. Šī būs otrā reize, kad Katrīna Gupalo uzstāsies šajā skaistajā vietā, un interesanti, ka viņa tajā atgriezīsies tieši ar ziemas noskaņu programmu, jo pirms vairākiem gadiem, kad mūziķe pirmo reizi šeit viesojās, Katrīna kopā ar pianistu Andreju Osokinu arī izpildīja ziemai veltītu programmu. Nu gaidāms Katrīnas solo koncerts. Biļetes iespējams iegādāties Bauskas pils muzeja kasē.

Katrīna Gupalo stāsta: “Šobrīd, kad neviens no mums nevar būt pilnīgi drošs par jebkādu plānu realizāciju, arī koncertu plānošanas process ir kļuvis daudz spontānāks. Kad rodas kāda lieliska ideja, visa radošā un organizatoriskā komanda ļoti īsā laikā mobilizējas, lai koncerti varētu notikt. Jūtu, ka līdzīgi ir arī ar klausītājiem, kuri aizrautīgi ķer pasākumus, kamēr tie ir, jo nav itin nekādas garantijas, cik ilgi tas būs iespējams. Protams, šādi dzīvot un plānot savu darbu ir liels izaicinājums, bet toties tik liels prieks ir redzēt, kā biļešu tirdzniecības vietās kūst biļetes un cik kultūras alkstoši ir Latvijas klausītāji!”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit