Skip to content

Izsludināti vēl papildkoncerti “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” Rēzeknē un Cēsīs

Šoruden Latvijā izskan koncerti, veltīti māksliniekam Mārtiņam Freimanim, kuros tiek prezentēts jaunais veltījumu albums un biogrāfiskā grāmata par mūziķi, kā arī izdziedātas citas iemīļotas un atpazīstamas melodijas no Freimaņa daiļrades. Ar publikas lielo interesi un atbalstu izsludināts papildkoncerts Rēzeknē, kā arī koncerts Cēsīs.

Līdz šim izskanējis vienīgais brīvdabas koncerts Dzintaru koncertzālē, kurā daudzas mūsdienās populāru mūziķu Freimaņa dziesmu versijas piedzīvoja dzīvā izpildījuma pirmatskaņojumu, kā arī divi koncerti piepildītās koncertzālēs “Lielais Dzintars”, Liepājā.

Iepriekšējo koncertu apmeklētāji dalās emocijās: “Ļoti sirsnīgs un jauks pasākums! Pat daba likās elpu aizturējusi… tāds rimtums. Paldies visiem, kas radīja šīs emocijas!” un “Koncerts bija tik patiess un nesamākslots. Sajūsma mijas ar nostaļģiju.”

Lai arī līdz tūres beigu daļai un koncertam Latgales vēstniecībā “Gors” ir vēl pāris mēneši, uz to atlikušas vien nedaudzas vietas, tādēļ tūres organizatori “Mārtiņa Freimaņa Fonds” un “Micrec PM” ar lielu koncerta mūziķu atbalstu izziņojuši papildkoncertu 8. decembrī plkst. 15:00.

Arī citās pilsētās novērojama aktīva klausītāju interese par šiem koncertiem, tajā skaitā Jelgavā un Valmierā pārdošanā atlikušas vien dažas biļetes. Pateicoties Freimaņa mūzikas aktualitātei un publikas interesei, izziņots arī koncerts Vidzemes koncertzālē “Cēsis” jau 27. oktobrī plkst. 19.00.

Tūres dalībnieku sastāvā ir Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Ivo Fomins, Andris Ērglis, Ralfs Eilands, Olga Rajecka, Kārlis Būmeisters, Katrīna Bindere, Madara Grēgere, Zintis Žvarts, Maija Kalniņa, Z-Scars, Refleksija, Līvi. Katrā koncertā mākslinieku sastāvs un programma atšķiras.

Īpaša iespēja šajos koncertos ir personīgi satikt un saņemt autogrāfu no biogrāfiskās grāmatas autores Daigas Mazvērsītes, kuras veidotais Freimaņa draugu un laikabiedru atmiņu apkopojums jau vairākas nedēļas ir grāmatnīcu pirktāko grāmatu augšdaļā.

Biļetes uz visiem koncertiem “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” pieejamas Biļešu servisa kasēs, koncertu norises vietās un internetā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit