Skip to content

Izziņo Intara Busuļa tūres noslēguma koncertu Dzintaru koncertzālē

Tiek izziņots Intara Busuļa un Abonementa orķestra koncerttūres “Spēlē savā burvju flautā” noslēguma koncerts, kas norisināsies, vasaras izskaņā, 18.augustā, Dzintaru koncertzālē.

Intara Busuļa klausītājiem ikgadējie koncerti Dzintaru koncertzālē ir jau kļuvuši par tradīciju.

Koncertā tiks atskaņotas gan dziesmas no jaunākā albuma “Spēlē savā burvju flautā”, gan klausītājiem jau iemīļoti skaņdarbi.

Grandiozajā koncerttūres atklāšanā “Arēnā Rīga” apmeklētājiem bija iespēja izjust pilnu emociju gammu, saņemot māksliniekam raksturīgo humora devu, kā arī dzīvojot līdzi viņa emocionālākajām balādēm. Mākslinieki jau aizvadījuši divus tūres reģionu koncertus Daugavpilī, taču priekšā vēl trīs koncerti Cēsīs, divi Rēzeknē un divi Liepājā.

Intars Busulis atzīst, ka ir priecīgs un pateicīgs par lielo cilvēku vēlmi apmeklēt koncertus. “Visi turpmākie reģionu koncerti ir jau labu laiku izpārdoti, tāpēc, saņemot klausītāju ziņas un jautājumus vai šogad būs koncerts Dzintaros, sapratām, ka tūres noslēgumu rīkosim tieši tur”, stāsta Intars.

Koncertā kopā ar Intaru Busuli piedalīsies Abonementa orķestris, kura sastāvā ir Kārlis Lācis, Kaspars Zemītis, Kaspars Grigalis, Edvīns Ozols, Māris Jēkabsons, Vineta Elksne, Karīna Tropa, Kristīne Pastare un Alise Kante. Koncertā pievienosies arī pūtēju grupa no Latvijas Radio Bigbenda, stīgu kvartets no Sinfonietta Rīga, gospeļkoris “GG Choir”, kā arī dziedātājs Jānis Aišpurs.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā, kā arī interneta vietnē: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/138476

 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit