Skip to content

Izziņota Stricka villas kultūras programma augustam

Karla Fon Stricka villā augustā turpinās vasaras kultūras programma. Katru trešdienas vakaru gaidāmi bezmaksas koncerti, notiks arī brīvdabas kino seanss, taču mēneša otrajā pusē villa kļūs par daļu no „Piena svētkiem”.

2. augustā villas dārzā uzstāsies hiphopa izpildītājs Ozols kopā ar grupu „Tehnikums” – jaunajā projektā mūziķi apvienojušies un radījuši vairāku savu dziesmu “mash up” versijas. 9. augustā koncertu sniegs ekspresīvais aktieru ansamblis „Regīna”, kas savdabīgās apdarēs atskaņo Balkānu tautas mūziku, kubiešu „son”, afrikāņu dziesmas, džeza un popa melodijas, kā arī improvizācijas par mobilo telefonu signāliem. augustā villas dārzā klausītājus pulcēs strauji popularitāti guvusī etno mūzikas grupa „Tautumeitas”, kuras dalībnieces kopušas savu dziedāšanas stilu, mācoties no izcilām latviešu un cittautu teicējām. 23. augustā uzstāsies indīroka grupa „Sigma”, kuras mūzikā līdzās popa un roka niansēm saklausāmas arī akadēmiskās un minimālisma mūzikas elementi. Vasaru 30. augustā noslēgs Latvijas alternatīvās mūzikas dzīvie klasiķi – „Inokentijs Mārpls”, kurus iesildīs daudzsološā psihedēliskā roka grupa „Garbanotas Bosistas” no Lietuvas.

Kino programmas ietvaros 11. augustā tiks demonstrēta leģendārā Bernardo Bertoluči filma „Sapņotāji” („The Dreamers”).

Bagātīga izklaides un kultūras programma villas teritorijā ienāks arī 19. un 20. augustā, kad visapkārt kafejnīcai „Piens” notiks ikgadējais pilsētas festivāls „Piena svētki”. Tā ietvaros villā gaidāmas vairākas teātra viesizrādes gan bērniem, gan pieaugušajiem, uz divām brīvdabas skatuvēm uzstāsies mūziķi, kā arī vairākas cirka trupas. Festivāla tēma šogad ir „Far From Space” („Tālu no kosmosa”).

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit