Skip to content

JĀNIS BUKUMS publicē jaunu dziesmu un video – “Deg Baznīcas”!

Grupas JĀNIS BUKUMS jaunā dziesma un video “Deg Baznīcas” atspoguļo interneta laikmeta attieksmi pret pasauli! Ātri, bezkaislīgi un virspusēji, it kā mēs būtu tikai skatītāji lielajā dzīves teātrī!

Mesidžs ir īss. Esam tā piesātināti ar informāciju, ka nekas vairs nepārsteidz. Vienaldzīgi noraustām plecus par politiķiem, kas cīņā par elektorātu medijos klāsta absurdas idejas. Pasaule karo, bet ja tas mūs neskar, mums ir vienalga. Mūsu rokās ir iekārta ar milzīgu potenciālu, bet to izmantojam, lai aplūkotu ēdiena bildes un komentētu kaķīšu video.

Vienlaikus ar absolūtu vienaldzību pret patiešām svarīgām lietām mēs dedzīgi apspriežam Trampa jaunāko tvītu vai kārtējo silikona piepumpēto dibenu. Pie varas nāk narcisi un sociopāti, kurus ievēlējuši tādi paši “lūzeri”, kuriem vajag speciāli ieriebt pārējiem vai lielākais joks ir nobalsot par nukleāro opciju. Melnais čemodāns ir vaļā, sarkanajai pogai noņemts aizsargvāciņš, un pērtiķi sajūsmā vaikstoties dejo ap to, apmētājot viens otru ar ekskrementiem.”

Atrodamies vētras “acī”, kur valda klusums un, cerams, arī vēl mīt veselais saprāts. Uztaisām sev tēju, apsēžamies, padomājam, kas ir īsts un kas nav. Mums ir pazudusi kritiskā domāšana, un to balsis, kuriem tās vēl ir, pazūd komentāru jūrā. Viss, kam ir jēga, momentā tiek izķidāts, apsmiets, pretargumentēts, kariķēts. Jo vairāk kaut kas tiek atkārtots, jo vairāk tam ticam. Lai Slavēti Āksti!

Mūzikas video ir multimākslinieka Ērika Saksona un grupas JĀNIS BUKUMS kopdarbs, montāža-Andrjus Jaņuns, mūzika, vārdi-Arturs Liede un Jānis Bukums.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit