Skip to content

Jānis Ruņģis ar uzstāšanos studijā piesaka jaunu koncertprogrammu

Ģitārists Jānis Ruņģis piedāvā izbaudīt kvalitatīvu apvienības “Jāņa Ruņģa Klātbūtne” uzstāšanos jeb studijas koncertu, kas notika maija vidū leģendārajā Latvijas Radio 1. studijā, tādējādi piesakot jaunu koncertprogrammu.

Kopumā tika izpildītas piecas dziesmas, no kurām četras bija koncertpirmatskaņojumi no Jāņa oriģinālmūzikas albumiem “Ārpus Prātus” un “Dzīvojumi”.

“Esmu ārkārtīgi priecīgs par savu radošās komandas piecnieku, kurā ietilpst dziedātājs un ģitārists Miķelis Putniņš (apvienības “Ezeri”, “Nepāriet”), dziedātāja un ģitāriste Kristīne Pāže (“Kaut kaili”), basģitārists Ainārs Majors (“Marana”, “Elektrofolk”), kā arī bundzinieks no Apvienotās Karalistes – Nick “Moss” Rogers (angļu dziesminieka King Charles pavadošā grupa, “SG Lewis”),” ar “Jāņa Ruņģa Klātbūtnes” jaunāko sastāvu pamatoti lepojas galvenais vaininieks. “Pēdējā gada laikā esam cītīgi gatavojuši apjomīgu koncertprogrammu, un, tiklīdz tiks atvērts pasākumu norises priekškars, būsim gatavi remdēt publikas izsalkumu pēc kvalitatīvas dzīvā skanējuma mūzikas un kultūrdzīves vispār!”

“Jāņa Ruņģa Klātbūtnes” dalībnieki dzied un spēlē oriģinālmūziku latviešu valodā, savienojot labāko muzikālo tradīciju tiltus starp 20. un 21. gadsimtu. Ruņģa studijas albumus iespējams noklausīties visās lielākajās digitālās straumēšanas vietnēs, bet singliem uzfilmētie mūzikas videoklipi noskatāmi vietnē “YouTube”. Drīzumā sagaidāms arī jauns mūzikas video.

Jānis Ruņģis izsaka lielu pateicību Latvijas Radio 3 “Klasika” raidījuma “Pagrabs” veidotājiem, kura ietvaros notika tagad arī kā atsevišķa koncertvienība baudāmā uzstāšanās Latvijas Radio 1. studijā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit