Skip to content

Jānis Stībelis piedāvā jaunu dziesmu un video

“Izglāb mani” ir Jāņa Stībeļa jaunais singls, kam tapis arī mūzikas video.  Singls tiks iekļauts arī  jaunajā  Jāņa Stībeļa mūzikas albumā, kas tiks izdots 2021. gada rudenī.

“Vasara paskrēja, un klāt jau rudens. Rakstot šo dziesmu, gribēju kaut uz mirkli apstādināt laiku un sajust īpašos mazos mirkļus, kuri man dāvāja prieku. Sajust mirkļus un saprast to,  kas ir patiesi dārgs. Tikai mēs paši varam izvēlēties, kā izlietot savu laiku, savu dzīvi. Manuprāt, vislabāk to veltīt  cilvēkiem, kuri mums ir tuvi, kurus mēs mīlam,” stāsta Jānis Stībelis.

Mūzikas video režisors un operators ir Mārcis Šēners , bet  galveno varoņu lomās iejūtas Julianna Gordimova un Aivars Šāblis. Video tapšanā piedalījās arī Nora Legzdiņa, Aivars Šāblis, Julianna Gordimova, Krists Šēners, Oskars Sidra, Inga Kohane, Dāvids Stūrmanis.

Filmēšanas  un Jāņa Stībeļa komanda saka lielu paldies Orkla Latvija, zīmolam Ine Lingerie par skaisto tēpru video klipa varonei, Double9 Coworking un nekustamo īpašumu aģentūrai AVER brokerage par filmēšanas lokācijām.

Dziesma ierakstīta Factory Sounds Studio, ierakstu veica un miksēja Gints Stankevičs, bet “Izglāb mani” teksta un mūzikas autors, kā arī producents un aranžētājs ir Jānis Stībelis.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit